Co ćwiczyć?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Co ćwiczyć?

Postprzez boddekk » 13 Cze 2018, 10:13

Według mnie rower lub bieganie jest świetną opcją dla każdego ! Polecam wam osobiście Jaki rowerek biegowy jest najlepszy - ranking super zestawienie, mega ranking ! :)
boddekk

Postprzez korbka » 14 Cze 2018, 22:18

U mnie musiały to być ćwiczenia cardio połączone z odrobiną aerobów. Nie mogę wykonywać naprawdę ciężkich treningów, jak crossfit czy sztuki walki, niemniej od czasu do czasu daję sobie wycisk, bo wiem, gdy organizm tego potrzebuje. A podjęłam się aktywności fizycznej nie tylko dlatego, by poprawić wygląd sylwetki czy kondycję, ale też, by redukować stres. A zwiększony wysiłek fizyczny przekłada się na jego eliminację, tylko trzeba uważać, by nie przesadzać z tym zwiększonym wysiłkiem.
Awatar użytkownika
korbka

Miejscowość: Toruń

Postprzez maksowa » 11 Lip 2018, 13:54

Moim zdaniem, w lecie najlepszym sportem jest kitesurfing. Daje wiele radości i satysfakcji, do tego ciało samo się rzeźbi, zupełnie przy okazji, chyba dlatego tak go uwielbiam :D Kiedyś uprawiałam też windsurfing, dlatego mam już właściwie prawie cały potrzebny sprzęt. Pianka, czapki neoprenowe do kitesurfingu i inne.
maksowa

Postprzez lusia » 09 Sie 2018, 09:59

W dobrych siłowniach macie do wyboru najróżniejsze zajęcia fitness. Zdecydowanie warto się nimi bliżej zainteresować. Polecam chociażby rzucić okiem na Energym: http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. W Krakowie znajdują się dwie takie siłownie. Karnet jest moim zdaniem bardzo korzystny więc dlaczego by nie spróbować?
lusia

Postprzez dariawaria » 04 Wrz 2018, 12:02

to zależy czy lubisz raczej szybkie sporty cardio czy spokojne jak yoga czy pilates. Ja jestem fanką kolarstwa i biegów.ostatnio zaopatrzyłam się w pełny sprzęt nawet okulary z wymiennymi szkłamikupiłam, za namową koleżanki. I serio, jak zaczniesz już przygodę ze sportem pamiętaj,że wyposażenie odpowiednie jest ważne !
dariawaria

Postprzez tulipa » 12 Wrz 2018, 12:46

Najważniejsze to spróbować kilku różnych rodzajów aktywności i przekonać się, w której czujesz się najlepiej. To, że ktoś poleci np. pływanie, nie znaczy, że u ciebie też zadziała i super ukształtuje sylwetkę. Każdy ma inne predyspozycje do budowania masy mięśniowej i dopóki się samemu czegoś nie spróbuje, nie powinno się polegać na opiniach innych, chyba że trenera na siłowni. Ja tak miałam z bieganiem - mnóstwo osób to zachwalało, więc ja też dałam się wciągnąć. Ale gdybym nie spróbowała, nie wiedziałabym, że to nie dla mnie i że trzeba poszukać czegoś innego. Jest tyle dyscyplin sportowych, że na serio da się znaleźć coś dla siebie.
Awatar użytkownika
tulipa

Postprzez naglan » 14 Wrz 2018, 11:28

Na przykład osoby, które mają problemy z kręgosłupem mogą ćwiczyć jogę. Ja właśnie zaczynam, sobie stąd matę zamówiłam https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... pture.html (jakby ktoś chciał to polecam bo jest fajna i tania) i odprężam się wykonując podstawowe ćwiczenia. Z czasem nauczę się więcej :)
naglan

Poprzednia

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości