fajna biżuteria - gdzie?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: fajna biżuteria - gdzie?

Postprzez Queash » 03 Cze 2018, 20:48

Nie ma co ukrywać, że sklepów z biżuteria jest na prawdę sporo. Jednak ja ostatnio szukając czegoś dla siebie trafiłam na sklep Pakamera i powiem wam, że moim zdaniem mają jedną z najlepszych ofert jaką widziałam. Na prawdę polecam wam tam zajrzeć!
Queash

Postprzez kejti112 » 08 Cze 2018, 08:27

Rzadko zamawiam nowe biżuterie ale kiedy już przyjdzie na to okazja to często korzystam ze sklepów internetowych. Można tam kupić naprawdę fajne błyskotki dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnio zamówiłam kolczyki i jestem z nich mega zadowolona.
kejti112

Postprzez LidkaMa » 10 Cze 2018, 18:59

Ja ostatnio kupiłam sobie piękne kolczyki w serwisie https://shopon.pl/bizuteria-i-zegarki
Pierwszy raz korzystałam z Shopona i zdziwiłam się jak duży wybór tam mają ;)
LidkaMa

Postprzez czekoladowa » 15 Cze 2018, 14:19

Z wytworną kobietą na wielkim wyjściu kojarzą mi się nieustannie i od zawsze perły. Jeśli ktoś podziela moją opinię to polecam sklep z biżuterią perłową https://gemlord.pl/ jest w nim kolekcja niezwykle pięknych, prawdziwych pereł. Wybór bardzo duży. Biżuteria ciekawa i oryginalna, jestem nią zachwycona :D Zamówiłam sobie śliczną bransoletkę z ażurowym zapięciem z białego złota. :D
czekoladowa

Postprzez fidzi6 » 18 Cze 2018, 07:48

Lubię patrzeć na promocje, jakie są na Ceno. Mogę wtedy porównać oferty z kilku sklepów z całej Polski
fidzi6

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości