Jaki najlepszy balsam nawilżający?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Jaki najlepszy balsam nawilżający?

Postprzez Barbasia » 07 Maj 2018, 09:04

Jeśli o mnie chodzi to najczęściej korzystam z produktów od EVE Kosmetyka Profesjonalna. Mają świetne balsamy, które wpływają bardzo dobrze na moją skórę - nie mam po nich żadnych problemów. Długo szukałam czegoś sprawdzonego, ale w końcu udało mi się to znaleźć :)
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez patrycjaa_ » 09 Cze 2018, 14:50

Temat morze. Najlepszy ogólnie to nie wiem bo wszystkich nie używałam :P. Najlepszy dla mnie i na moją kieszeń jaki do tej pory używałam to odżywczy balsamik do ciała z kokosem Vegan Friendly od Bielendy. Mają u mnie ogromnego plusa, że zrobili serię gdzie nie wykorzystuje się w ogole substancji pochodzenia zwierzęcego :).
patrycjaa_

Postprzez Czarnaa_z » 10 Cze 2018, 10:20

Jeśli chodzi o nawilżanie to pamiętajcie nawilżamy się nie tylko od zewnątrz ale od wewnątrz i od tego zaczynamy picie ok 2l wody ma naprawdę sens do tego dokładamy dobrej jakości kosmetyk, ja tutaj mogę polecić bardzo fajne kosmetyki na które natrafiłam dzięki moim przyjaciółkom dostałam w prezencie karnet na zabiegi kosmetyczne na twarz i tam wypróbowałam te kosmetyki i byłam tak zadowolona z efektów, iż zamówiłam sobie taka serię do domu, tj. krem pod oczy, krem do twarzy i mleczko do demakijażu. Dzięki tak dobrze dobranej recepturze kosmetyków, skóra jest fajnie napięta, nawilżona a i zmarszczki się spłycają, polecam poczytajcie sobie same http://www.monduniq.pl/pl
Czarnaa_z

Postprzez lusia » 23 Cze 2018, 16:03

A czy miałyście kiedykolwiek okazję używać kosmetyków organicznych? Ostatnio stają się one bardzo popularne. Kosmetyki organiczne to jeszcze bardziej wydajne produkty niż kosmetyki naturalne. Produkowane są z najwyższej jakości naturalnych składników, które są w odpowiedni sposób skoncentrowane. Duży wybór organicznych kosmetyków do pielęgnacji znajdziecie na stronie https://www.warsztatpiekna.pl/pl. Koniecznie wypróbujcie na sobie.
lusia

Postprzez ja88 » 24 Cze 2018, 21:32

Najlepsze kosmetyki to te wegańskie ze względu na naturalny sklad. Apropos kosmetyków naturalnych widziałam ostatnio bardzo fajny film na ich temat https://www.youtube.com/watch?v=S9sO6ZoW9lQ Autorka bardzo rzeczowo i dokladnie opisuje tutaj pielęgnacje Azjatycką z użyciem tylko Polskich producentów kosmetyków. Warto zobaczyć :)
ja88

Postprzez NaturaBio_com_pl » 12 Lip 2018, 14:53

Według mnie głównie należy patrzeć na skład balsamu. Żeby przy okazji nawilżenia nie ładować się chemią. Raczej trzeba wybierać bardziej naturalne rozwiązania kosmetyczne.
NaturaBio_com_pl

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości