Piękny uśmiech

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Piękny uśmiech

Postprzez L-Esthetique.pl » 13 Kwi 2018, 08:36

Piękny uśmiech to przede wszystkim dbanie o zęby, ich regularne mycie i wizyty u stomatologa. To podstawa aby mieć piękne i zdrowe zęby na co dzień, jeżeli zaniedbany tą kwestie to potem tym gorzej bezie doprowadzić je do porządku i o pięknym uśmiechu można zapomnieć.
L-Esthetique.pl

Postprzez dariawaria » 18 Kwi 2018, 08:39

ja uczęszczam regularnie na piaskowanie zębów kraków. Ściera to osad powstały na zębach od kawy, herbaty, kolorowych soków i innych rzeczy. A,że kocham przyprawy i kawę to jest to niezbędne do zachowania białych ząbków :D
dariawaria

Postprzez Wiki558 » 05 Cze 2018, 13:17

Dziś jest moda na poprawianie swojej urody na tysiąc sposobów. Sama jestem zwolenniczką naturalnego piękna. Nawet odnalazłam artykuł http://send-it.pl/ranking-najpiekniejsz ... et-swiata/, który powiniem zwrócić Waszą uwagę na czyste piękno w postaci kobiet. Ja zaniemówiłam po przeczytaniu.
Wiki558

Postprzez Beauty-vital.pl » 06 Cze 2018, 21:35

Czasami temu pięknu trzeba lekko dopomóc, co nie oznacza serii operacji plastycznych bo też nie tędy droga. Warto raz na jakiś czas odwiedzić dobry salon kosmetyczny i fryzjera, akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc :)
Beauty-vital.pl

Postprzez kewlar » 09 Cze 2018, 19:29

o piękny uśmiech warto dbać od najmłodszych lat - odpowiednia profilaktyka pozwala zachować biały uśmiech, proste zęby a przede wszystkim zdrowe. Najmłodszymi zajmuje się skutecznie stomatolog dziecięcy warszawa z http://dentystadladzieciwarszawa.pl/ - zachęcam do nauki najmłodszych pielęgnacji jamy ustnej bo to przynosi efekty w przyszłości i przede wszystkim nie zniechęca do wizyt u dentysty w starszym wieku
kewlar

Postprzez Sylwianaa » 27 Cze 2018, 11:25

Nie każdy może się pochwalić pięknym usmiechem. Ja długo nie byłam zadowolona ze swoich zębów. Moi rodzicie nie zadbali w dzieciństwie o mój uśmiech i zeby miałam krzywe i nie ładne. Przeszkadzało mi to w codziennym życiu i było powodem do kompleksów więc zdecydowałam się skorzystać z pomocy stomatologii estetycznej. W Krakowie skutecznie wygląd zębów można poprawić w gabinecie pani doktor Świątkowskiej. Zdecydowałam się na zabieg korygujący kształt zębów oraz linię dziąseł. Efekt jest doskonały, w końcu nie wstydzę się szeroko uśmiechać.
Sylwianaa

Postprzez wiola438 » 17 Lip 2018, 19:37

Ile taki zabieg kosztuje? Nie lepiej zainwestować w implanty i mieć na długo spokój/ W klinice Bianco http://stomatologia-bianco.pl/uslugi/implanty/ zajmują się tym i maja wiele sukcesów, dysponuj wiedza, zaangażowaniem, świetnym sprzętem i materiałami. Tu ryzyko niepowodzenia niemal nie istnieje, są specjalistami wysokiej klasy, no i jakość tych usług, nie tylko mówię o implantach
wiola438

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości