Testy pokarmowe

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Testy pokarmowe

Postprzez troy » 20 Mar 2018, 20:32

moim zdaniem najważniejsza jest obserwacja. Czyli zastanowić się dlaczego zle sie czuje np. po białym pieczywie. Testy jak najbardziej ale w pierwszym etapie sami jesteśmy wstanie się zdiagnozować
troy

Postprzez szaliczek » 23 Mar 2018, 15:52

Ja się ostatnio coraz gorzej czuję po zjedzeniu pieczywa, produktów zbożowych czy nabiale, więc zaczęłam go mocno ograniczać, żeby zminimalizować pojawiające się często sensacje żołądkowe i jelitowe. Robiłam też morfologię rozszerzoną o markery wskazujące na celiakię, ale żaden wynik nie wskazuje, bym ją miała. Słyszałam, że z wiekiem może pojawić się alergia na gluten czy laktozę, jak byłam mała to nawet miałam uczulenie na mleko krowie, ale potem mi minęło. Dlatego w miarę możliwości staram się nie kupować produktów z glutenem czy laktozą, tylko wybierać produkty bez nich. Muszę przyznać, że przydałoby mi się zrobić takie testy na alergie pokarmowe, żeby mieć pewność i zmodyfikować dietę na stałe.
szaliczek

Postprzez Stiepan7 » 27 Mar 2018, 14:29

Wiecie, że na http://www.moderator.com.pl/produkty/dl ... -ecodesign możecie kupic kotły? Myśle, że nie jedna osoba będzie zainteresowana kupnem właśnie takich produktów.
Stiepan7

Postprzez tadek22 » 09 Cze 2018, 11:50

Może mi ktoś wytłumaczyć jak przechodzi się takie testy pokarmowe. Najważniejsze jest to czy taki test pokarmowy boli.

Poprzednia

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość