Kosmetyki naturalne

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez śmieszkaa » 30 Kwi 2018, 18:26

W zasadzie to u mnie w kosmetyczce przeważają dermokosmetyki. Ostatnio nawet udało mi się zakupić kilka produktów z serii Cetaphil. Krem cetaphil da ultra jest dla mnie rewelacją, bo świetnie sobie z radzi z suchą skórą i która potrzebuje natychmiastowej odnowy. Uzupełnia lipidy, zmiękczają skórę i łagodzi podrażnienia. Dzięki lekkiej konsystencji łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
śmieszkaa

Postprzez evelajna » 21 Maj 2018, 06:16

Ja od dawna używam tylko i wyłacznie kosmetyków naturalnych. Wspomniane już wcześniej przez koleżankę Eldan Cosmetics są bardzo dobre :) Ja kupuję je zazwyczaj w hurtowni Mimari. Fajne miejsce bo można tam kupić dobrej jakości produkty profesjonalne, które na co dzień stosowane są do zabiegów w salonach kosmetycznych. Niskie ceny i szybka realizacja zamówień.
evelajna

Postprzez dusia » 30 Maj 2018, 12:31

Uwielbiam kosmetyki naturalne :) Od jakiegoś czasu kupuje tylko i wyłącznie kremy czy balsamy złożone w 100% ze składników naturalnych. Jeśli chodzi o włosy to na blogu Beauty Project porady i triki kosmetyczne znalazłam kilka ciekawych przepisów na domowe i naturalne maseczki np z drożdzy czy jajek :)
dusia

Postprzez Beauty-vital.pl » 06 Cze 2018, 21:41

Ja również i jeżeli mam coś polecać to tylko dobre, skuteczne kosmetyki naturalne które mają wiele zalet, w szczególności nie podrażnią naszej skóry. Warto szukać ich w sklepach internetowych gdzie możemy kupić je taniej.
Beauty-vital.pl

Postprzez ja88 » 18 Cze 2018, 11:21

Jest wiele marek aktualnie na rynku oferujących kosmetyki naturalne. Bardzo fajnie zobrazowane zostały przodowe marki w tym filmie na portalu YT https://www.youtube.com/watch?v=S9sO6ZoW9lQ Autorka tego vloga przedstawia użycie Polskich kosmetyków, w sposób taki aby zastąpić te Azjatyckie wegańskie. Bardzo dobry film dla osób zainteresowanych tą tematyką.
ja88

Postprzez Nuty-zapachowe.pl » 21 Cze 2018, 05:27

To prawda, jednak nie każda z tych marek faktycznie posiada kosmetyki naturalnie warto przed zakupem dokładnie sprawdzić ich skład, polecam oczywiście szukać w drogeriach internetowych, tutaj znajdziemy największy wybór.
Nuty-zapachowe.pl

Postprzez Fitneska80 » 24 Cze 2018, 19:45

według mnie najlepszymi obecnie kosmetykami na rynku są te https://www.mustela.pl/Komfort , mustela ma naturalne kosmetyki. Skład jest bezpieczny, stosować można je u niemowląt, jest też gama dla dorosłych. Moim zdaniem konsystencja i skład przewyższają wiele podobnych produktów. Atutem jest też bezzapachowość w gamie dla najmłodszych.
Fitneska80

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości