Ubranka dla dzieci - gdzie kupujecie?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Ubranka dla dzieci - gdzie kupujecie?

Postprzez anett12 » 06 Cze 2018, 11:46

Ja całkowicie zrezygnowałam z kupowania ubranek w sklepach stacjonarnych. Niekiedy mają bardzo mały wybór a jak już się znajdzie coś ciekawego to zazwyczaj nie ma rozmiarów dla moje dziecka. Na całe szczęście znalazłam sklep internetowy gdzie są idealna ubranka dla chłopca , mam 3 letniego synka który wygląda w nich rewelacyjnie.
anett12

Postprzez emama » 20 Cze 2018, 13:10

Śpioszki, pajacyki i body kopertowe dla niemowląt kupowałam w sklepie internetowym. Koleżanka chciała zamówić ciuszki, więc zrobiłyśmy to wspólnie. Przedtem szukałam ubranek tylko stacjonarnie, ale nie dosyć, że ubranka są droższe, to w dodatku człowiek jest potwornie zmęczony po takim maratonie. Teraz zakupy mam zrobione w 10 minut, a ile mam dzięki temu spokoju! :D
emama

Postprzez Nuty-zapachowe.pl » 21 Cze 2018, 05:07

Ja w większości przypadków zamawiam ubranka w sklepach internetowych gdzie wybór jest bardzo szeroki i nie zawiodłam się również pod katem jakości ubranek czy akcesoriów dla dzieci. Uważam że warto, ale pod warunkiem że znajdziemy godny zaufania, uczciwy sklep.
Nuty-zapachowe.pl

Postprzez asiulka82 » 06 Lip 2018, 22:23

Najczęściej to na olx albo allegro. Ale ostatnio coraz częściej zdarza mi się odwiedzać ciucholandy. W niektórych można trafić naprawdę na świetne rzeczy w śmiesznej cenie. A nie raz już udało mi się trafić na nawet na rzeczy z oryginalnymi metkami!
asiulka82

Postprzez tykk » 16 Lip 2018, 16:51

myślę, że tu nie ma co przesadzać z markowymi ubraniami bo dzieci szybko z nich wyrastają więc głownie second-handy, pepco , w marketach też mozna coś fajnego znaleźć bylwby bawełniane:)
tykk

Postprzez Testerownia24h_pl » 08 Sie 2018, 08:21

Mam takie samo zdanie w tej kwestii, czyli również uważam że kupno markowych ubranek dla dziecka mija się z celem bo przepłacamy, a posłużą góra dwa lub trzy tygodnie. Dobrą jakość ubranek w niższej cenie można znaleźć w sklepach internetowych o czym sama się przekonałam :)
Testerownia24h_pl

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości