Brzydki nalot na zębach

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Brzydki nalot na zębach

Postprzez 21Sylwiax56 » 23 Maj 2018, 15:42

Odsyłam do artykułu https://www.listerine.pl/6-glownych-pow ... loru-zebow. Biały nalot na zębach to osad nazębny, bardzo łatwo jest się go pozbyć szczotkując zęby. Żółty nalot na zębach jest kamieniem nazębnym, nie można go usunąć szczoteczką czy pastą. Skuteczny będzie jedynie zabieg piaskowania. Osad nazębny zaczyna się gromadzić niedługo po umyciu zębów, dopiero po kilkunastu godzinach zaczyna twardnieć tworząc kamień więc jedyne co możemy zrobić to myć dwa razy dziennie zęby by temu zapobiec.
21Sylwiax56

Postprzez Revital.org.pl » 25 Maj 2018, 08:40

A ja polecam czym prędzej udać się do stomatologa i rozwiązać problem, taki nalot może być wynikiem kamienia nazębnego jak i innej przypadłości, nie warto z tym zwlekać.
Revital.org.pl

Postprzez 21Sylwiax56 » 25 Maj 2018, 10:33

Revital.org.pl napisał:A ja polecam czym prędzej udać się do stomatologa i rozwiązać problem, taki nalot może być wynikiem kamienia nazębnego jak i innej przypadłości, nie warto z tym zwlekać.

Kamień nazębny jest wynikiem białego nalotu, który z kolei pojawia się na nieumytych zębach :D Efektem kamienia nazębnego może być próchnica lub osuwanie się dziąseł, nie wspominać o kwestiach estetycznych uśmiechu
21Sylwiax56

Postprzez Queash » 03 Cze 2018, 23:21

Wydaje mi sie, że jeśli chcesz się pozbyć tego nalotu to idealne będą do tego Szczoteczki elektryczne. czyszczą one o wiele lepiej zęby i powodują mniej podrażnień. Uważam, że to byłby idealny wybór w Twoim przypadku!
Queash

Postprzez wiola438 » 04 Wrz 2018, 20:10

Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z wyglądu swoich zębów może warto pomyśleć o licówkach - http://www.licowki-porcelanowe.pl . To rozwiąże wszelkie nasze problemy i z chęcią będziemy się uśmiechać. Ząbki będą równe, białe i piękne. Jeśli tylko znajdziemy odpowiednich specjalistów, z efektów na pewno będziemy bardzo zadowoleni.
wiola438

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości