Mój ślub

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Mój ślub

Postprzez witekulka128 » 24 Maj 2018, 07:57

Porządny fotografik to najważniejsze. Jeśli poszukujesz tego gatunku profesjonalisty to promuję jednego takiego z Wielkopolski. Super Foto to gabinet, jaki jest podziwiany przez kontrahentów. Myśl, że zdjęcia ślubne to nietuzinkowa pozostałość na pozostałe dni. Najprzyzwoitszy w Poznaniu rzemieślnik.
witekulka128

Postprzez Vanesska » 27 Maj 2018, 16:32

Wydaje mi sie, ze najbardziej panna mloda mysli o swojej sukni slubnej - reszta to tylko (albo az) - po prostu otoczka. Fakt jest taki, ze moda ślubna zmienia sie praktycznie co roku. Warto wiec planujac swoj slub i wesele - poczytac o najnowszych trendach w modzie slubnej. Wiele takich ciekawych informacji mozna znalezc w Magazynie Wesele - to darmowy poradnik weselny, dostepny takze w wersji online.
Vanesska

Postprzez Barbasia » 30 Maj 2018, 11:39

W przypadku wesela trzeba też zadbać o sale weselną. Osobiście polecam do tego doświadczoną osobę - Panią Ewę z dekoratorni Dzika Róża. Dzięki niej udało nam się z mężem ozdobić pięknie salę na weselu i efekt robił wrażenie dosłownie na wszystkich.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez Miki9 » 30 Maj 2018, 13:15

A co sądzicie o organizacji ślubu w jakimś niespotykanym miejscu, na przykład w jakiś ciepłych krajach, takich jak przykładowo Dominikana? Ślub w takim kraju musi być moim zdaniem naprawdę fantastycznym przeżyciem. Z tego co wiem, to są firmy, również w Polsce, które zajmują się właśnie organizacją takich egzotycznych ślubów. Jak myślicie, ile taka przyjemność może kosztować? Czy jest to zarezerwowane tylko dla najbogatszych? Czy zdecydowalibyście się, aby Wasza uroczystość ślubna odbyła się w takim miejscu?
Miki9

Postprzez misi3k » 15 Cze 2018, 10:15

witam,
pochwalić się mogę pierścionkiem jaki otrzymałam od swojego męża - https://roren.pl/pol_m_Pierscionki-zare ... m-166.html wygląda cudownie, służy mi już przez 6 lat i jest w stanie nienaruszonym - polecam facetom - bierzcie się do roboty :D
misi3k

Postprzez Finezjaq323 » 21 Cze 2018, 12:26

Ja swój ślub wspominam naprawdę dobrze :) Wszystko tego dnia odbyło się tak, jak chciałam. Ślub miałam w ładnym kościóku, znajomy ksiądz udzielał nam sakramentu. Później pod Warszawą w Kaniach mieliśmy wesele, w domu weselny Astoria. Świetna sala, super jedzenie i cała obsługa :) Zespół też dał czadu, zabawa była do rana ;)
Finezjaq323

Postprzez lokopa » 23 Cze 2018, 21:59

Mój ślub planuję zrobić w Willi opal w Grzybowie, mieliśmy tak komunię córki urządzoną i było rewelacyjnie. Duża sala, dobra akustycznie, do tego jedzenia było mnóstwo na imprezie, każdy była naprawdę najedzony. Obsługa miła, życzliwa i pomocna, widać,że pracują tam ludzie z powołaniem, goście byli zachwyceni gościnnościa
lokopa

Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości