kobieta informatyk

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

kobieta informatyk

Postprzez dariawaria » 18 Kwi 2018, 11:12

Cześć,

Zastanawiam się czy studia informatyczne to dla mnie dobre miejsce, chce pracować w branży IT, bo to rozwijająca się branża i mam szansę, ana fajną i dobrze płatną pracę. Jest tu jakaś Pani informatyk, żeby podzielić się ze mną wrażeniami?
dariawaria

Re: kobieta informatyk

Postprzez weronero » 27 Maj 2018, 13:54

A czemu by nie? Kobieta też potrafi coś zaprogramować czy stworzyć, wystarczy chcieć :) Ja obecnie jestem na etapie wyboru karty graficznej z allegro https://allegro.pl/kategoria/obraz-i-gr ... zne-257236 , mój mąż miał się tym zająć, ale oczywiście nie ma wiecznie czasu. Dlatego ja wzięłam sprawy w swoje ręce, a jakoś bardzo na komputerach i technologii IT się nie znam.
weronero

Postprzez silva » 30 Maj 2018, 00:39

Oczywiście że to dobry pomysł o ile ta branża Cię interesuje:) Moja koleżanka studiowała informatykę i odnosi w branży sukcesy. Ja też na co dzień wykonuję rzekomo męską profesję, bo jestem kierowcą. Umiem też co nieco naprawić w aucie i się nie przejmuję że ręce pobrudzę. Po prostu lubię to, co robię, za kółkiem wręcz się relaksuję, a zarabiam, kogoś innego może to zaś męczyć. Ważne aby dążyć do tego co chcemy robić i robić to jak najlepiej.
silva

Postprzez Nastka882 » 15 Cze 2018, 20:28

Czemu nie? Dlaczego kobieta miałaby być gorsza w IT? Ja ogólnie współpracowałem z wieloma kobietami informatykami i nigdy na to nie narzekłem. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że jakość specjalisty nie jest zależna od jego płci. Opieka informatyczna firm Warszawa - sprawdź co na Ciebie tu czeka :)
Nastka882

Postprzez renatka766 » 26 Cze 2018, 14:49

Myślę, że to tylko stereotyp, że facet jest informatykiem. Wszystko zależy od chęci i umiejętności, ale moim zdaniem wszystkiego można się nauczyć - zależy skąd mamy wiedzę oraz kto ją przekaże. Sama wybierając się na grafikę reklamową i multimedia bałam się strasznie, że sobie nie poradzę, a już jestem na czwartym semestrze. Wszystko zaczęło się od przeczytania na stronie http://grafika.wse.krakow.pl/studia/studia-i-stopnia/ opisu tego kierunku, w którym niemalże się zakochałam ;) Teraz dążę do osiągnięcia tytułu i zakończenia studiów ;)
renatka766

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości