odbudowa chrząstki stawowej

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

odbudowa chrząstki stawowej

Postprzez paulinapaula » 25 Maj 2018, 11:15

Strzelające stawy.. Znacie to uczucie? Och... strzelanie w stawach to najgorsze co może być.. Jakie macie sprawdzone sposoby na to? Ja jak narazie mam tylko jeden faworyt - Flexidium 400. To tabletki na stawy powstałe z całkowicie naturalnych składników, od kiedy je stosuje żadne strzelanie, ból i sztywnienie już mnie nie ograniczają. Czy ktoś z was również miał okazję go wypróbować? Jak sprawdził się u Was? :)
paulinapaula

Re: odbudowa chrząstki stawowej

Postprzez karolina kruk » 25 Maj 2018, 11:59

Cześć
Miałam okazję wypróbować te tabletki u mojej koleżanki, która ma taki sam problem co my. Po użyciu kilku kapsułek naprawdę moje stawy zaczęły działać jak dawniej. Postanowiłam zakupić jeszcze dwa opakowania i nie żałuje. Naprawdę dobrze zainwestowane pieniążki.
karolina kruk

Re: odbudowa chrząstki stawowej

Postprzez iwonaa92 » 26 Paź 2018, 15:08

Tu potrzebny jest jakiś zabieg typu wiskosuplementacja, tabletki i inne podobne specyfiki mają raczej niewielką skuteczność. Co do tych zabiegów, to na https://lukaszmichalak.pl/ortopedia/regeneracja-stawow są pisane najpopularniejsze - są naprawdę skuteczne.
iwonaa92

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości