Gdzie kupić lampy?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Gdzie kupić lampy?

Postprzez Vanesska » 25 Kwi 2018, 20:17

Lampy najlepiej zamówić przez internet. W sieci jest wiele sklepów oświetleniowych, które oferują duży wybór lamp. Ja zamawiałam oświetlenie do mieszkania w sklepie Strefa Lamp https://www.strefalamp.pl/ . Sklep oferuje lampy znanych producentów w bardzo przestępnych cenach. W ofercie mają lampy pasujące do każdego stylu (lampy nowoczesne, industrialne a nawet w stylu skandynawskim).
Vanesska

Postprzez wymiarowa » 27 Kwi 2018, 11:49

Oświetlenie lubię kupować przez internet, ponieważ masz ogromny wybór różnych produktów. Najprzydatniejsza jest hurtownia oświetlenia LED, która oferuje wiele niezbędnych elementów, dzięki którym mogę mieć mniejsze rrachunki za prąd
wymiarowa

Postprzez monka » 10 Maj 2018, 13:41

Ja też kupuję lampy najczęściej przez internet, bo na stacjonarne zakupy nie mam czasu niestety..
monka

Postprzez arlett » 24 Maj 2018, 21:52

Najlepiej chyba przez internet. Zobacz sobie tanie plafony sufitowe Jest w czym wybierać a ceny są konkurencyjne. Sama myślę o zamówieniu plafonów do naszego nowego mieszkania. Mam już dosyć dużych, wiszących lamp i żyrandoli.
arlett

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości