Fotelik

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Fotelik

Postprzez madzia09 » 01 Maj 2018, 19:02

Fotelik dla swojej coreczki kupilam w internecie, czesto mozna wyłapac promocje, chociaz ja tez szukalam glownie wsrod oferty Easy Go, a ich ceny nie sa zawyzone. Wybór padł na Nino, ten model, do ktorego nie trzeba miec isofixa w aucie. Sprawuje sie super, latwo sie montuje, zapina pasami. Przede wszystkim jest bezpieczny, ma kilka opcji pochylenia, wiec mam pewnosc, ze maluszek ma wygodnie w czasie jazdy ;)
madzia09

Postprzez sylwia22 » 10 Maj 2018, 11:16

Ja także zamierzam kupić w przez internet fotelik, bo ceny u mnie w mieście są oszałamiające. Wpadł w oko mi taki model fotelika samochodowego axkid kidzone. W sieci kosztuje o 30% mniej niż stacjonarnie, a przy dość sporej kwocie za fotelik to jest spora różnica, przynajmniej dla mnie.
sylwia22

Postprzez basiakja » 24 Maj 2018, 18:49

my teraz dla starszego dziecka kupilismy to urządzenie podtrzymujące Smart Kid Belt, z powodzeniem zastępuje fotelik czy podkładkę dla starszego dziecka 35-36kg, jest w stu procentach bezpieczne a i cena nie zwala z nóg
basiakja

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości