Idealny pomysł na prezent !

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Idealny pomysł na prezent !

Postprzez eglia » 30 Kwi 2018, 10:13

mężowi podarowałam na urodziny rejestrator jazdy, wybrałam taki ekstra model z dwoma kamerami, zadowolony bardzo https://xblitz.pl/produkt/podwojna-kame ... dual-core/
eglia

Postprzez BucikSklep.pl » 02 Maj 2018, 07:47

Może coś z zakresu odzieży czy galanterii skórzanej będzie dobrym pomysłem na prezent, co sądzicie? Zobaczcie na BucikSklep gdzie chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru :)
BucikSklep.pl

Postprzez sisterka » 18 Maj 2018, 11:13

Dla mojej siostry koszulka gryffindor była strzałem w dziesiątkę! Uwielbia przygody tego czarodzieja, dlatego stwierdziłam, że ucieszy się z takiego prezentu
sisterka

Postprzez PikPik.pl » 23 Maj 2018, 10:33

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz pomysłu na prezent to polecam zerknąć na www.PikPik.pl gdzie na pewno coś znajdziesz, teraz przygotowaliśmy szereg ciekawych promocji :)
PikPik.pl

Postprzez casabianca » Wczoraj, 09:34

Fajnym pomysłem na prezent będą akcesoria kuchenne. Styl skandynawski jest teraz bardzo popularny, więc postawiłabym na niego. Takie akcesoria sprawdzą się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej kuchni.
casabianca

Postprzez Nuty-zapachowe.pl » Dzisiaj, 05:09

Oczywiście, że wszystko zależy od tego dla kogo ma być to prezent oraz jakim budżetem dysponujemy na ten cel. Zawsze takim uniwersalnym i zarazem trafnym pomysłem będą perfumy, nie sądzicie?
Nuty-zapachowe.pl

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości