Co powiecie na basen?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Co powiecie na basen?

Postprzez troy » 20 Mar 2018, 20:11

Lubie pływac ale bardziej w morzu, na basench jest przeważnie za dużo ludzi:/Aczkolwiek polecam na problemy z kręgosłupem :geek:
troy

Postprzez Vanesska » 18 Maj 2018, 07:02

Ja bardzo lubię chodzic na basen. Zastanawiam się czy nie zrobić basenu w domu. Działkę mam dość dużą więc spokojnie jakiś mały basenik można by tam zbudować. Przeglądałam już projekty firmy Aqua World http://aquaworld.com.pl/baseny-ze-stali-nierdzewnej/ . Oni wykonują baseny np ze stali nierdzewnej, dzięki czemu taki basen jest wyjątkowo wytrzymały. Co sądzicie na temat budowy basenu - czy to dobry pomysł ?
Vanesska

Postprzez znudzona » 20 Cze 2018, 17:08

Basen to w okresie zimowym. A w lato jeziora, u nas w zachodniopomorskim ich nie brakuje. A jak szukacie strojów kąpielowych to zobaczcie tu https://www.she.pl/ Bardzo duży wybór wzorów i kolorów. Nie wiem sama który by wybrać Ale do pływania chyba będzie najlepszy jednoczęściowy strój. Chyba ten w pionowe paseczki najbardziej mi się podoba.
znudzona

Postprzez rosnia » 25 Cze 2018, 14:13

A ostatnio nabrałam ochoty na basen, głównie dlatego, że obecnie jestem wyłączona z wszelkiej innej aktywności fizycznej. Basen na pewno nie obciążyłby mi tak mięśni nóg, jak chociażby bieganie, więc coraz częściej skłaniam się do tego pomysłu. Zwłaszcza, że teraz jest ciepło na zewnątrz, więc nie będę ryzykować przeziębieniem albo przewianiem po wyjściu z obiektu.
rosnia

Postprzez wikoria89 » 06 Lip 2018, 12:00

Ja do basenu musiałam dorosnąć, a właściwie kiedyś lubiłam na niego chodzić, potem mi to minęło, a teraz powoli znów zaczynam to lubić. Chodzę raczej rekreacyjnie, kilka razy do roku, ale w końcu od czegoś trzeba zacząć :)
wikoria89

Poprzednia

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości