dietetyk - warto ?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

dietetyk - warto ?

Postprzez marysiu » 18 Kwi 2018, 18:03

Zastanawiam się, czy warto podjąć się współpracy z dietetykiem w związku z próbą poprawy stanu zdrowia - hashimoto? Czytałem na LiveDiet24.com, że poprzez dietę można sporo wskórać, no bo przecież człowiek jest "tym, co je". Macie jakieś doświadczenia w walce z tą chorobą poprzez dietę?
marysiu

Re: dietetyk - warto ?

Postprzez galaretka » 14 Maj 2018, 07:33

Jasne ze tak! nie wiem czy jesteś świadoma ale dieta w niedoczynności tarczycy jest bardzo ale to bardzo ważna. I poprawi ogromnie polepszyć samopoczucie. Nie ma co się zastanawiać tylko iść do dietetyka
galaretka

Postprzez Maryla5858 » 16 Maj 2018, 11:20

Oczywiście, że warto, zwłaszcza w chorobach autoimmunologicznych :)
Hej, nie chcesz już wydawać więcej pieniędzy na maszynki, zapraszam:
https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosme ... 77391.html
Maryla5858

Postprzez ja88 » 18 Maj 2018, 14:56

Oczywiście że warto, ja w sumie nie próbowałabym diety ułożonej przez osobę która nie ma kwalifikacji jaki dietetyk. https://ranking.abczdrowie.pl/s/dietetyk/plock tutaj masz bardzo fajny ranking, który pomoże Ci znaleźć kompetentnego specjalistę w twoim mieście :)
ja88

Postprzez Domka » 28 Maj 2018, 15:08

Hej możecie polecić mi jakąś dietę oczyszczającą ? Przyda się stracić parę kilo na lato, bo trochę przez zimę się uzbierało :D . Słyszałam że celu oczyszczenia organizmu stosuje dietę warzywno owocową, przez około 10 dni. Nawet znalazłam taką dr. Dąbrowskiej na stronie https://zyj-zdrowiej.pl/dieta-dr-dabrow ... -i-owocow/ . Myślicie że warto spróbować ? Ktoś był może na tej diecie i podzieli sie efektami ? Chciała bym chociaż z 9 kg schudnąć.
Ostatnio edytowany przez Domka, 25 Cze 2018, 09:51, edytowano w sumie 1 raz
Domka

Postprzez Miki9 » 31 Maj 2018, 08:06

Moim zdaniem jak najbardziej warto zgłosić się do dietetyka, jeśli mamy jakikolwiek problem z wagą lub inny, ale związany z odżywianiem. Ja przez wiele lat próbowałam pozbyć się paru zbędnych kilogramów, ale zawsze dopadał mnie efekt jo-jo. W końcu pomógł mi polecony przez koleżankę dietetyk. Bielsko-Biała jest dość duża, więc miałam w czym wybierać, zdecydowałam się jednak na specjalistę z Centrum Medycznego Danea na Jaworzańskiej 40 - koleżanka też tam chodziła i efekty były super. U mnie też podziałała ułożona dieta, schudłam, a kilogramy już nie wróciły ;)
Miki9

Postprzez NaturaBio_com_pl » 23 Sie 2018, 12:42

Myślę, że warto zawsze to jakaś konsultacja ze specjalistą, który pomoże nam ustalić spersonalizowaną dietę, co dla nas jest plusem i wskazówką.
NaturaBio_com_pl

Następna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość