Ulubione letnie ubrania

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Ulubione letnie ubrania

Postprzez BucikSklep.pl » 02 Maj 2018, 07:38

Bardzo fajne dla mężczyzny na lato są także spodnie lniane, właśnie lekkie i przewiewne. Zaglądaliście już do nas na BucikSklep? Warto wybrać odpowiednie i wygodne buty na lato :)
BucikSklep.pl

Postprzez Miki9 » 06 Maj 2018, 11:59

Ja chyba najbardziej lubię latem nosić zwiewne sukienki letnie, ponieważ nie jest w nich tak gorąco, jak na przykład w obcisłych ubraniach. Staram się zawsze co sezon zamówić sobie minimum kilka nowych sukienek, ponieważ moim zdaniem akurat sukienek w kobiecej szafie nigdy nie za wiele ;) W tym roku planuję zakup jakieś sukienki w kwiaty, bo akurat takiej jeszcze żadnej nie mam ;) Zastanawiam się jeszcze nad groszkami, ale sama nie wiem - jak myślicie, czy będą modne w tym roku?
Miki9

Postprzez Maja12 » 16 Maj 2018, 10:01

Ja najbardziej lubię sukienki przewiewne i wygodne szorty. Właśnie muszę je zamówić, bo nie mam czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych. Powiedzcie mi co sądzicie o sklepie Born2Be > https://born2be.pl/ ? Bo mają na prawdę duży wybór, dzięki czemu znajdę takie spodenki o jakich marzyłam. Widzę też, że mają promocję, z których zapewne przy okazji skorzystam. A wiedzieliście, że sklep oferuje bezpłatną wymianę towaru, co jest bardzo ważne przy tego typu sklepach, gdzie szanse na to, iż dane ubranie nie pasuje jest bardzo duże ?
Maja12

Postprzez korneliaj » 16 Maj 2018, 20:59

Ja także uwielbiam sukienki na lato takie zwiewne i sandałki. Oczywiście nie obędzie się bez kapelusza i okularów :) A Wy jakie macie swoje ulubione akcesoria na lato ? Macie takie które musicie mieć przy sobie zawsze i wszędzie ?
korneliaj

Postprzez emilka66 » 21 Maj 2018, 16:01

Jakiś czas temu wyczytałam że sukienki z wiązaniem prawdziwy hit sezonu a że ja uwielbiam nosić sukienki postanowiłam sobie taką zakupić :) Jakie są Waszw ulubione sukienki ?
emilka66

Postprzez kejti83 » 22 Maj 2018, 19:23

Moje ulubione ubrania na lato to zdecydowanie szorty damskie i t-shirty. W niczym innym nie czuję się tak komfortowo. Inne kobiety pewnie wolą sukienki tego typu https://styloholiczki.pl/letnie-sukienki-do-pracy, ale do mnie jakoś nie pasują. Nigdy nie byłam zbytnio dziewczęca i nie wiem czemu miałoby się to zmienić na starość :)
kejti83

Postprzez klamka » 25 Maj 2018, 08:09

Ja cały rok chodzę w spodniach, bez względu na to jaka pogoda jest za oknem. Jednak przyznam wam, że jeśli już kupuję nowe spodnie, to zwracam uwagę na to aby były one dobrej jakości. Wiem, że nigdy nie zawiodę się na ofercie sklepu https://www.extralargeshop.pl/pl/blog/S ... ozmiary/16 . A wy, robiliście już tam zakupy?
klamka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości