Farbowanie włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Farbowanie włosów

Postprzez justa_1985 » 15 Lut 2018, 13:46

Jeżeli ma sie krótkie włosy można farbować w domu. Jeśli długie lepiej pójść do fryzjera. https://od-natury.pl/w%C5%82osy-i-paznokcie-3
justa_1985

Postprzez CapelloStore_eu » 23 Mar 2018, 08:33

A moim zdaniem niezależnie od długości oraz rodzaju włosów, warto jednak zdać się na usługi dobrego fryzjera zamiast farbować je samodzielnie, w praktyce efekt może wyjść zupełnie odwrotny do zamierzonego.
CapelloStore_eu

Postprzez bukaaa55 » 27 Mar 2018, 08:04

czy długie czy krótkie to ja bym wolała iśc do fryzjera bo oni posiadają profesjonalne farby dla zwykłego użytkownika niedostępne tak jak np. fary revlona. jak chodzę do fryzjera to właśnie taką farbą mi maluje z hologramem więc podrobiona nie jest i mam gwarancje, że kolor będzie taki jak bym chciała
bukaaa55

Postprzez trytka » 22 Kwi 2018, 14:44

Ale przecież każdy może kupić profesjonalne kosmetyki do włosów (nie tylko farby). Są sklepy jak sklepfryz.pl, gdzie za dobrą cenę możesz kupić produkt stosowany w salonach fryzjerskich. Nie są to produkty mocno reklamowane (gdyby każda konsumentka była świadoma możliwości stosowania tak skutecznych środków, salony fryzjerskie straciłyby wielu klientów), ale o wiele bardziej skuteczne od dostępnych w typowych drogeriach (mają znacznie większe stężenie substancji czynnych i po prostu muszą dawać najlepszy efekt po ich zastosowaniu).
Awatar użytkownika
trytka

Postprzez Beauty-vital.pl » 23 Kwi 2018, 08:09

Tutaj pełna zgoda, jeżeli już decydujesz się na farbowanie włosów, to najlepiej jeżeli odbędzie się to w profesjonalnym studiu fryzjerskim gdzie użyte zostaną wysokiej jakości kosmetyki oraz sam fryzjer z pasją, zaangażowaniem który wie w jakiej fryzurze będzie nam najlepiej.
Beauty-vital.pl

Postprzez kiniaminia » 09 Maj 2018, 12:27

Farbowałam w domu i efekt był taki, że spaliłam włosy. Teraz tylko profesjonalny salon co nakłada oryginalne farby revlon z hologramem i zero wysuszenia, a włosy mają ładny połysk.
kiniaminia

Postprzez anksa » 15 Cze 2018, 13:18

Moim zdaniem farbowanie włosów nie jest niczym złym i nawet mężczyźni mogą to robić więcej o tym znajdziesz na http://www.lafoto.pl/farbowanie-wlosow-u-chlopaka/
anksa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości