obozy sportowe dla dzieci

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

obozy sportowe dla dzieci

Postprzez jolajolka » 20 Kwi 2018, 09:54

Cześć,

Obozy sportowe dla dzieci to dobry pomysł dla 12 letniego chłopaka? Chcę, żeby pobył trochę z innymi dziećmi nie tylko tymi ze szkoły i jakoś fajnie spędził te wakacje, a nie komputer i tablet. Jak wasze wrażenia z takich kolonii ?
jolajolka

Re: obozy sportowe dla dzieci

Postprzez ilhiaana » 25 Kwi 2018, 09:14

Ja swojego syna od 4 lat wysyłam na obozy zagraniczne. Uważam, że takie obozy korzystnie wpływają na rozwój umiejętności dziecka, gdyż łączą zajęcia lekcyjne z różnymi ciekawymi atrakcjami. Najczęściej wybieram obozy zagraniczne oferowane przez sprawdzone biuro https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne, gdyż posiadają oni bogaty wybór obozów, dzięki czemu można znaleźć atrakcyjną ofertę dostosowaną praktycznie do każdej grupy wiekowej i poziomu umiejętności dziecka.
ilhiaana

Postprzez alaalicja » 01 Maj 2018, 15:56

no tak ale obozy za granicą, to często bardzo wysokie koszty... mało kogo na to stać niestety
alaalicja

Postprzez bielczanka » 19 Lip 2018, 19:14

Będę opiekunem na obozie sortowym u swojej córki. Na pewno będziemy palić ogniska i zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest zabrać ze sobą kociołki żeliwne. Moja córka uwielbia gulasz przygotowywany na ogniu, ale obawiam się, że jakieś dziecko podejdzie, oparzy się. W prawdzie to juz duże dzieci, ale ryzyko zawsze istnieje. Co zrobić, doradźcie.
bielczanka

Postprzez yona21 » 20 Sie 2018, 18:10

super pomysł! ja sama w dzieciństwie dobrze wspominam wszelkiego rodzaju kolonie i obozy, a taki połączony z ruchem będzie idealny dla zdrowia fizycznego i rozowju emocjonalnego nastolatka:)
yona21

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości