jak sie pozbyc zaskórników??

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: jak sie pozbyc zaskórników??

Postprzez fillipp88 » 10 Mar 2018, 11:02

według mnie tylko lekarz w tym pomoże i to jest z najlepszych według mnie
fillipp88

Postprzez makie » 14 Mar 2018, 15:39

Powiem z doświadczenia, że jest trudno. Co prawda nie sięgałam się tak drastycznych sposobów jak chemiczne złuszczanie naskórka, ale i tak to jeden z najgorszych rodzajów wyprysków do zwalczenia. Nie da się pozbyć całkowicie łojotoku skóry, a więc zawsze istnieje ryzyko powstawania zaskórników. Makijaż może tylko pogorszyć sprawę, więc odradzam zakrywanie ich podkładem. Takie plastry węglowe nie brzmią najgorzej, tak szczerze mówiąc, muszę się im przyjrzeć, bo sama mam z nimi problem. Albo iść do dermatologa dowiedzieć się, jakie sposoby spowodują mniejszą ich widoczność.
Awatar użytkownika
makie

Postprzez anabella » 15 Kwi 2018, 21:56

a używacie peelingu? ja tak zapobiegam powstawaniu wągrów, złuszczam stary naskórek, oczyszczam twarz i znikają. Ten jest peeling bardzo dobry z Bielendy z glinką zieloną
anabella

Postprzez patrycjaa_ » 16 Lip 2018, 11:30

Najprościej to maseczkami Peel Off. Ja stosowałam taką z serii professional formula od Bielendy i różnica ogromna... Prawda jest jednak taka, że trzeba przy tym ogólnie dbać o twarz a nie tylko liczyć, że maseczka raz na kilka miesięcy załatwi sprawę :P
patrycjaa_

Postprzez marzenka.kwiat » 19 Lip 2018, 07:47

ja od dawna zmagam się z trądzikiem. w aptece są fajne toniki do oczyszczania twarzy -> Afronis, chyba tak to się nazywało. Ale oprócz tego polecam też naturalne kremy do pielęgnacji twarzy. Pozdrawiam ;)
https://od-natury.pl/kremy-do-twarzy
https://od-natury.pl/zdrowa-sk%C3%B3ra-3
marzenka.kwiat

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości