Wiecie coś na temat liftingu rzęs / keratynie na rzęsy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Wiecie coś na temat liftingu rzęs / keratynie na rzęsy

Postprzez kejti83 » 09 Kwi 2018, 11:37

Miałam robiony taki lifting i wróciłam do opcji przedłużania rzęs. Tyle tylko, że teraz robię to we własnym zakresie. Byłam zaskoczona, że produkty do tego przeznaczone są tak łatwe w użyciu! Przekonajcie się same, wystarczy, że poczytacie co nieco informacji na stronach producentahttps://lauravito.pl/przedluzanie-rzes. Przedłużone i zagęszczone rzęsy dają lepszy efekt niż te liftingowane.
kejti83

Postprzez anksa » 24 Sie 2018, 20:59

Coś o tym słyszałam, ale w sumie na stronie http://www.rebel-tv.pl/rzesy-3-do-1/ znajdują się także informacje, o których warto wiedzieć jeśli chce się robić coś z rzęsami
anksa

Postprzez Ivka » 27 Sie 2018, 08:19

Przyznam się, że coraz częściej słyszę o takim zabiegu, ale nie do końca wiem na czym polega. Niemniej jednak piękne rzęsy od dłuższego czasu są moim marzeniem i bardzo poważnie zastanawiam się, czy nie postawić np. na rzęsy 5d , takie jak te z oferty Noble Lashes. Co sądzicie o takiej stylizacji, będzie ona naturalna?
Ivka

Postprzez sanqi » 14 Wrz 2018, 10:44

Ja tam preferuję przedłuzanie rzęs metodą 1:1 i tyle, nie lubię takich dziwnych nowości. Dobry primer do rzęs, sprawdzona stylistka i masz pewność, że przynajmniej nic Ci się nie stanie z Twoimi rzęsami ani że nie podrażni oczu.
sanqi

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość