zabawki dla dziecka

zabawki dla dziecka

Postprzez emilka66 » 08 Lut 2018, 13:53

Witajcie ! jakie zabawki kupujecie dla swoich dzieci . Chciałabym kupić mojej siostrzenicy coś na urodziny , ale zależy mi na takich zabawkach które są bezpieczne dla dziecka i solidnie wykonane. Wiele czytałam od mam że godna polecenia jest marka MillyMally www.millymally.pl ponoć ich zabawki są jakościowo świetne i wykonane tylko z bezpiecznych elementów . Mieliście już do czynienia z tą marką?
emilka66

Re: zabawki dla dziecka

Postprzez silva » 09 Lut 2018, 00:26

zabawkę trzeba dopasować do wieku dziecka, dla malych dzieci łatwiej jest wybrać upominek, w przypadku nieco starszych trzeba się też liczyć z zainteresowaniami, nawet jeśli dziecinne pasje są chwilowe.
silva

Postprzez Oleksandra » 14 Lut 2018, 10:08

Ja raczej staram się kupować mojemu dziecku zabawki drewniane. Są one bezpieczniejsze i solidniejsze od tych plastikowych. Do tego oczywiście z racji, że nie są one jakieś interaktywne to dziecko bawiąc się nimi musi wysilić bardziej swoją wyobraźnię, tak więc ona się bardziej rozwija. Dużą ofertę zabawek drewnianych na pewno znajdzie się na https://www.trendysmyk.pl/30-domki-dla-lalek . I znajdzie się tam zabawki spokojnie dla dzieci od 0 do 10 lat. Tak więc oferta jest bardzo bogata i różnorodna.
Oleksandra

Postprzez siri » 16 Lut 2018, 19:03

najlepsze sa zabawki edukacyjne drewniane klocki, gry logiczne itd. zreszta najlepsza zabawką dla mnie był woreczek wypełniony grochem :D
siri

Postprzez inga7 » 21 Lut 2018, 10:40

Ja ostatnio szukałam prezentu dla siostrzeńca, a że jest wielkim fanem serii Angry Birds, to nie miałam problemu z wybraniem zabawki dla Niego ;) Dobrą propozycją są chociażby figurki typu https://achdzieciaki.pl/angry-birds-141 . Uważam, że pobudzają wyobraźnię i rozwijają zdolności ruchowe dziecka. To idealna propozycja dla małego fana Angry Birds :D
inga7

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości