Troche się zaniedbałam...

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Troche się zaniedbałam...

Postprzez migotka89 » 09 Lut 2018, 07:28

Jednak nie ma to jak wizyta w dobrym salonie kosmetycznym raz na jakiś czas :) Zawsze później nasza skóra wyglada lepiej. Ja chodze do Dermediki w krakowie i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Ostatnio usuwałam sobie przebarwienia i efekt jest super
migotka89

Postprzez sulej19 » 13 Lut 2018, 13:24

Ja również uważam, że wieści o złej sytuacji salonów kosmetycznych są mocno przesadzone
sulej19

Postprzez Beauty-vital.pl » 26 Lut 2018, 11:56

Moim zdaniem również powinnaś czym prędzej odwiedzić dobry salon kosmetyczny, to wyjdzie Ci tylko na plus, skorzystasz z zabiegów oraz masaży relaksacyjnych, szeroką paletę znajdziesz u nas, zapraszamy :)
Beauty-vital.pl

Postprzez Kamila » 09 Mar 2018, 14:34

Jeśli chodzi o zaniedbaną skórę, to można z tym sobie poradzić na wiele różnych sposobów, z tym że sporo zależy też od tego, co ze skórą konkretnie jest nie tak. Ja przez długi czas zmagałam się z cellulitem i dopiero po zastosowaniu odpowiedniej diety (była to dieta antycellulitowa od firmy cateringowej WygodnaDieta.pl), udało mi się w miarę skutecznie pozbyć problemu. Oczywiście sporą role odgrywają tutaj również odpowiednie ćwiczenia. :)
Awatar użytkownika
Kamila

Postprzez znudzona » 18 Mar 2018, 10:21

No cóż w okresie zimowym nie trudno sie zapomnieć i przybrac tu i tam. Proponuję skorzystać z tej oferty http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html Ćwicząc na takim rowerku nie tylko nie straci sie kondycji, ale i spali się się zbędną tkankę tłuszczową i to w tych najtrudniejszych miejscach. Ważna jest też zdrowa dieta. Czasami warto wybrać sie do dietetyka.
znudzona

Postprzez leoonarrd21 » 30 Mar 2018, 13:22

Wydaje mi się, że bez problemu możesz zacząć ćwiczyć na siłowniach plenerowych. Takie darmowe Urządzenia Street Workout to świetna alternatywa dla normalnej siłowni i na prawdę warto zacząć ćwiczyć od takich miejsc.
leoonarrd21

Postprzez L-Esthetique.pl » 13 Kwi 2018, 08:56

Również uważam, że nigdy nie jest za późno na to aby znowu wrócić do formy i zadbać o swoją cerę, po prostu być piękną. Warto udać się do dobrego gabinetu kosmetycznego, a akurat pod tym względem możemy pomóc, doradzić :)
L-Esthetique.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość