Domowe sposoby na cellulit

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Domowe sposoby na cellulit

Postprzez Specjalista Aspazji » 05 Gru 2014, 18:22

A ja polecam domowy kawowy peeling do ciała :)
Peeling wykonany z fusów kawy zapewni Twojej skórze gładkość i odprężenie. Regularne stosowanie takiej domowej kuracji pomoże także w walce z cellulitem.
Składniki:
3 łyżeczki nierozpuszczalnej kawy
1 łyżeczka cynamonu
Szczypta soli
Żel pod prysznic
1 łyżka wody
Wymieszaj wszystkie składniki w miseczce. W przypadku żelu pod prysznic, dodaj go tyle, by peeling dało się ławo rozprowadzić po ciele. Do zbyt gęstej mieszanki możesz dodać jeszcze odrobinę wody. Tak przygotowany peeling nałóż na całe ciało i zacznij masować poszczególne partie. Po dokładnym masażu spłucz kawę letnią wodą.
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Postprzez neonka » 09 Sty 2015, 11:55

A u mnie cellulit właśnie w ciąży zanikł. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym że więcej piję wody czy coś innego. W ogóle nogi mi wyszczuplały i cellulit zanikł
Strony internetowe Best Net Solution powinny być wiarygodne dla naszego potencjalnego klienta. Z tego też względu tak mile widziane są różnego rodzaju referencje i rekomendacje. Zawsze działa to na naszą korzyść gdyż uwiarygadnia nas.
neonka

Postprzez Specjalista Aspazji » 13 Sty 2015, 22:02

Masaż bańką chińską to dobry sposób na pozbycie się cellulitu.
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Postprzez melaa » 24 Sty 2015, 22:13

Zgadzam się masaż bańką chińską daje dobre efekty.
melaa

Postprzez Matysia » 27 Mar 2015, 05:38

Polecam fajną stronę na temat cellulitu i zasad walki z nim. http://www.cellulitis.info.pl/ Można się z niej bardzo dużo dowiedzieć. :D
Matysia

Postprzez adik356 » 20 Kwi 2015, 18:16

Na cellulit najlepsza jest regularna aktywność fizyczna. Warto więc zainwestować np. w stacjonarny rower treningowy http://profitness.pl/3-rowery-treningowe#/ albo nawet zwykłą skakankę i regularnie z nich korzystać. Do tego zdrowa, zbilansowana dieta i żaden cellulit się nie pojawi.
adik356

Postprzez ewelinka » 08 Cze 2015, 11:04

Ja i tak się ruszam (regularnie), przestrzegam diety, a i tak celulit jest... była któraś z was kiedyś na jakimś zabiegu w salonie kosmetycznym? myślę o tym coraz poważniej... widze ze w mieście jest dużo ofert, tylko sama nie wiem na co się zdecydować i gdzie
ewelinka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości