Jaki najlepszy balsam nawilżający?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Jaki najlepszy balsam nawilżający?

Postprzez Simonleo » 28 Sty 2018, 13:24

A drogie te balsamy z kolagenem?
Simonleo

Postprzez Roma » 09 Lut 2018, 16:01

Na naszym rynku każdego miesiąca pojawiają się nowe balsamy.Trudno wybrać ten jeden jedyny,najlepszy,który na pewno będzie spełniał nasze oczekiwania.Według mnie w znanych każdemu doskonale drogeriach nie ma dobrych i pełnowartościowych produktów,doskonałych do każdego rodzaju cery.Żeby takowy znaleźć warto odwiedzić sklep z naturalnymi olejami kokosowymi do ciała https://magvita.pl/ Świetnie się wchłaniają,są naturalne,zawierają wit. E, olejki eteryczne i aromaty kwiatowe.Pielęgnują, odżywiają i sprawdzają się do masażu. Oleje do ciała świetnie sprawdzają się też w sypialni,mogą być naturalnymi afrodyzjakami.
Roma

Postprzez Oleksandra » 15 Lut 2018, 11:44

W sumie to nie wiem jaki jest najlepszy. Sama jestem na etapie poszukiwania. Znaczy niby jakieś już swoje ulubieńce mam, ale teraz chciałabym spróbować kosmetyków naturalnych. Artykuł z http://zdrowie4you.pl/naturalne-balsamy ... ze-zalety/ mnie do tego namówił i bardzo chętnie zobaczę czy faktycznie są one takie dobre. A zaczęcie od balsamu wydaje się dobrym pomysłem
Oleksandra

Postprzez Magnavita.pl » 14 Mar 2018, 10:02

Warto wypróbować kilku balsamów nawilżających po czym wybrać ten który w naszym przypadku sprawdzi się po prostu najlepiej i okaże się skuteczny. Akurat na naszej stronie znajdziecie dobrem oraz skuteczne kosmetyki do pielęgnacji ciała, warto zerknąć :)
Magnavita.pl

Postprzez rasty » 19 Mar 2018, 10:11

w zimie zawsze mam bardziej wysuzoną skórę i bez dobrego balsamu ani rusz, dobrze mi się sprawdzil hud salva od swederm, nie musiałąm juz nic w ciągu dnia dosmarowywać ;) i skora była długo nawiżona i przyjemna w dotyku
rasty

Postprzez Kamix89 » 26 Kwi 2018, 19:44

Całe życie miałam kłopot z własną cerą. Gdy testowałam rozliczne kosmetyki nieustannie czyniły uczulenie na buzi oraz całym ciele. Całkiem niedawno natknęłam się w internecie na środowiskowe towary. Z dociekliwości zdobyłam kilka towarów. Okazały się wyjątkowe. Zero nadwrażliwości i cera promieniująca i jędrna. Rzeczywiście rekomenduję oleje naturalne
Kamix89

Postprzez emera » 27 Kwi 2018, 14:53

Ja kupuję na zmianę balsamy z olejkiem makadamia, kokosem, awokado, masłem shea, alantoiną, kolagenem, nagietkiem, winogronami. A dlaczego? Dlatego, że jak używam jednego kosmetyku zbyt długo, to moja skóra się przyzwyczaja i przestaje w końcu reagować na dany balsam. Jeszcze się co prawda nie zdarzyło, bym kupiła coś naprawdę drogiego, ale kto wie, jak zawiodą moje sprawdzone specyfiki to może będę musiała to zrobić :/
emera

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości