Jak poprawić wygląd skóry?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Jak poprawić wygląd skóry?

Postprzez Horoki » 14 Sty 2018, 23:29

Ja używam balsamów o naturalnym składzie albo żelu aloesowego i do tego piję dużo wody. Kiedyś nie wierzyłam w to, że woda pomaga, ale przekonałam się na własnej skórze (w sensie bardzo dosłownym :))
Horoki

Postprzez AtelierMlodosci.pl » 15 Sty 2018, 10:59

Zdecydowanie warto stosować dobre, naturalne kosmetyki jak regularnie korzystać z zabiegów jakie oferują salonu kosmetyczne, zobaczcie w naszym Atelier, gdzie teraz w styczniu mamy ciekawe promocje na wybrane zabiegi :)
AtelierMlodosci.pl

Postprzez karafka4321 » 16 Sty 2018, 10:51

Polecam zdrową dietę i witaminy, skórę trzeba odżywiać od środka. Ja też piję sobie drożdże piekarskie, 1/3 kostki zalana wrzątkiem - i tak codziennie przez 3 miesiące. Działa świetnie na skórę i włosy.
karafka4321

Postprzez darka2 » 16 Sty 2018, 11:14

Pic duzo wody mineralnej. Prowadzic zdrowy tryb zycia czyli uprawiac sport i nie jesc niezdrowego jedzenia. Oprocz tego naturalne kosmetyki i seeeen.
darka2

Postprzez KolagenColway_com » 24 Sty 2018, 11:27

Akurat tutaj polecam bazować na dobrych kosmetykach naturalnych z dodatkiem kolagenu, który ma szereg właściwości nawilżających oraz ujędrniających naszą skórę. Chętnie pomożemy i doradzimy podczas ich wyboru.
KolagenColway_com

Postprzez hektorka » 29 Sty 2018, 23:21

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepsze efekty dają różne zabiegi kosmetyczne. Ja mam cerę dość wrażliwa, więc najczęściej robię oxybrazję w Beauty Tower w Krakowie. Cera po tym zabiegu jest w dużo lepszej kondycji i wygląda na bardzo zdrowa.
hektorka

Postprzez Oleksandra » 06 Lut 2018, 15:52

Jeśli chodzi o poprawę wyglądu skóry twarzy to w tym może pomóc baza pod makijaż. Taką bazę na przykład silikonową można używać samą i ona łagodzi skórę i poprawia ich widok. Jak człowiek chce lepiej wyglądać, a przy tym być bez makijażu to to rozwiązanie jest najlepsze. Więcej o bazach można przeczytać w artykule umieszczonym na https://lirene.pl/baza-cery-naczynkowej/ . Następnie poprawić wygląd skóry pomoże porządny odpoczynek i zmiana diety. To co jemy i jak żyjemy także odbija się na naszym wyglądzie
Oleksandra

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości