jak walczycie z cellulitem?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: jak walczycie z cellulitem?

Postprzez KolagenColway_com » 24 Sty 2018, 11:31

I jak kwestia walki z cellulitem, udał się już coś zdziałać i są postępy? Pytam bo jeżeli tak to pochwal się na forum, czekamy na Twoją odpowiedź. Zerknij także na nasza stronę :)
KolagenColway_com

Postprzez molly » 14 Lut 2018, 11:18

U mnie są efekty ale po zabiegu jakie miałam w klinice http://artederm.pl/ w Józefowie, to był zabieg icoon laser, polecam go każdej z Was która nie ma już siły zmagać się z tym problemem za pomocą kremów, diety i ćwiczeń
molly

Postprzez Magnavita.pl » 14 Mar 2018, 10:03

Także jestem ciekawa czy są postępy w tej kwestii i czekamy na odpowiedź, bo samych metod walki z cellulitem jest naprawdę sporo, pytanie która z nich należy do tych najbardziej skutecznych.
Magnavita.pl

Postprzez makie » 14 Mar 2018, 15:32

Ja się zastanawiam, jaka jest skuteczność tych suplementów, które mają niby niwelować zatrzymywanie wody w organizmie. Nie ukrywam, mam trochę problemów z wydętym brzuchem (który nie jest winą jedzenia), cellulitem i innymi tego typu problemami, więc trochę mnie to ciekawi. Nie twierdzę, że od razu pobiegnę do apteki któryś kupić, ale w sumie przeszkadza mi trochę ten cellulit. Jestem dość szczupła, a wcale tego nie czuję, patrząc w lustro czy ubierając się. Nie wiem, czy miałabym odwagę poddać się zabiegowi redukcji cellulitu, dlatego podziwiam za determinację. Na razie trzymam się domowych sposobów jak dieta i ćwiczenia.
Awatar użytkownika
makie

Postprzez jojko90 » 24 Mar 2018, 21:43

mi już na cellulit nic nie pomagało,a jestem naprawdę wysportowaną osobą... dopiero zeszło po lipolizie laserowej w klinice mediart clinic w Poznaniu, teraz mam gładkie uda i pośladki :)
jojko90

Postprzez renia renata » 09 Kwi 2018, 14:03

W klinice Dr Preibisza w Warszawie można wykonać zabieg laserem SHAPE - http://www.preibisz.com/zabiegi/laser-shape/ , który min. redukuje celullit, rozstępy, rozbija tkankę tłuszczową, wyszczupla oraz ujędrnia nasze ciało, zwiększa elastyczność skóry i poprawia jej sprężystość. Najlepiej wykupić serię zabiegów, bo wtedy widać najlepszy efekt. Ale wiele Pań polecało mi skorzystanie, bo bardzo pomaga.
renia renata

Postprzez L-Esthetique.pl » 13 Kwi 2018, 08:30

W tym przypadku oprócz wspomnianej diety czy treningu, skuteczne okażą się zabiegi w salonie kosmetycznym i zabiegi medycyny estetycznej, akurat to jest naszą specjalizacją i chętnie pomożemy, doradzimy :)
L-Esthetique.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości