Bez czego nie możemy żyć ??

Re: Bez czego nie możemy żyć ??

Postprzez dynamical » 22 Lut 2016, 09:09

Ja tam się nie mogę obejść bez auta. Właśnie kończy mi się ubezpieczenie. Muszę sobie akurat wybrać najtańsze OC. Pewnie jak zwykle odwiedzę mojego agenta z Silesia Ubezpieczenie w Zabrzu: http://silesiaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-oc Tam zawsze mi porównują kilka rożnych ofert zanim wybiorą coś odpowiedniego...
dynamical

Postprzez elaearb » 24 Lut 2016, 13:12

Moim uzależnieniem jest smartfon :(
elaearb

Postprzez babbel » 24 Mar 2016, 14:30

A moim ostatnio sprzątanie, co rusz kupuje jakieś nowe sprzęty typu mop - http://leifheitsklep.pl/mop-piccolo-m-z-nakladka-micro-duo-p45960.html , oczywiście wszystko online. Mam bzika na punkcie czystości i wkurza mnie wszechobecny kurz. Chyba pora wyjść z domu do jakiejś pracy by się opanować (pracuje w domu póki co) ;)
babbel

Postprzez Jagodowo » 31 Maj 2016, 12:42

ostatnio tak się wkręciłam w ćwiczenia, że aktualnie bez treningu to ciężko mi na miejscu usiedzieć ;) muszę albo pobiegać albo iść na siłownię ;)
Najlepsze materace lateksowe – blog z opiniami i poradami dotyczącymi materaców :)
Jagodowo

Postprzez mirka » 31 Maj 2016, 21:19

Ja chyba bez łazienki
mirka

Postprzez arlett » 13 Sty 2018, 09:20

Wszystko jest dla ludzi ale z głową... Łatwo wpaść w jakiś nałóg a później jest konieczne leczenie uzależnień.
Znam kilka osób uzależnionych m.in od alkoholu. W bardzo krótkim czasie stoczyli się na dno...
Każde uzależnienie, nawet od sportu może człowiekowi zaszkodzić. Dlatego lepiej uważać.
arlett

Postprzez znudzona » 02 Lut 2018, 17:39

Mam znajomego który jest uzależniony od narkotyków. Oczywiście on nie widzi problemu, niby wszystko pod kontrolą i bierze tylko coś gdy się w pracy wypala i ma spadek formy. Trochę inaczej ten problem widzi jego żona. Znalazłam dla niej Prywatne leczenie narkomanii
Uważam ze powinna nie lekcewazyć problemu, a i sama powinna skorzystać z pomocy. Bo to tak jak z alkoholikiem - leczy się cała rodzina. Nie wiem tylko jak ona go zmusi do leczenia.
znudzona

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości