usuwanie tatuażu

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

usuwanie tatuażu

Postprzez kalinowska » 12 Sty 2018, 23:50

chyba w dobry dział to dałam bo to jednak chodzi o wygląd ciała, chciałabym usunąć tatuaż, niewielki, mniej więcej 5cm na 5cm. Strasznie nie podoba mi się wykonanie, rozmazuje sie tak jakby... no szkoda słów w każdym razie. Myślicie że jest opcja? Słyszałam o takich laserach które niby pomagają
kalinowska

Re: usuwanie tatuażu

Postprzez SaraOhara » 21 Sty 2018, 20:15

Jesli wybierzesz odpowiednich specjalistow to bedziesz zadowolona z efektow. Ja usuwalam tatuaz taki blad mlodosci w Warszawie w Mirackim. Tu mozesz sobie poczytac o zabiegu http://klinikamiracki.pl/zabieg/discove ... sekundowe/ Pracownicy maja doswiadczenie i odpowiednie kursy wiec nie ma obaw oddac sie w ich rece :)
SaraOhara

Postprzez naszamasza » 24 Kwi 2018, 18:33

Laser to jedyny sposób na pozbycie się tatuażu. U mnie została nie duża blizna ale naklejam na nią plaster contractubex i już widzę, że blizna się zmniejsza, jest bardziej elastyczne no i gładka.
naszamasza

Postprzez Paulina Malecka » 25 Kwi 2018, 09:26

Zawsze można jeszcze zrobić nowy tatuaż na starym. Zdolny artysta sobie poradzi :)
Paulina Malecka

Postprzez inga7 » 10 Maj 2018, 10:03

Ja zdecydowanie polecam zabieg z wykorzystaniem lasera Picosure. Niewiele klinik go posiada, a wiem że w Warszawie na pewno ma go na stanie klinika Dr Krajewskiego: http://estivance.pl/zabiegi/picosure-cynosure/ . To świetny fachowiec i warto się do niego zapisać. Akurat ten laser jest skuteczniejszy, szybszy i bezpieczniejszy dla skóry. Ilość zabiegów jest dzięki niemu co najmniej o połowę mniejsza w stosunku do dotychczasowych technologii. Oczywiście wszystko zależy od wielkości tatuażu, ilości barwnika etc. Polecam wizytę u Pana Doktora Krajewskiego to wszystko z Tobą omówi i doradzi.
inga7

Postprzez evelajna » 21 Maj 2018, 09:20

Ja swoje 3 tatuaże usuwałam we wrocławskim COCO-TIME na ul. Trawowej 53 A. Kosmetyczka zaproponowała mi laserowe usuwanie przy uzyciu lasera neodymowo-jagowego. Zastosowanie tego lasera Q-Switch emituje duzą dawkę energii w którkim czasie a tym samym skutecznie rozbija barwnik na drobniejsze części. Po około 5 zabiegach tatuaż zniknął na dobre :)
evelajna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości