Jak poprawić wygląd skóry?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Jak poprawić wygląd skóry?

Postprzez justi » 09 Gru 2017, 10:34

Najprościej poprawić wygląd skóry stosując krem cc multifunkcyjny bielendy który skutecznie udoskonala wygląd skóry, maskuje niedoskonałości, ujędrnia, intensywnie nawilża. Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej nie zawiera parabenów, sztucznych barwników, oleju parafinowego i PEG a jego lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstewki.
justi

Postprzez olamaj113 » 10 Gru 2017, 15:56

Np. stosując witaminy zawarte w różnego rodzaju suplementach
olamaj113

Postprzez dankalol » 20 Gru 2017, 06:46

Odkąd pamiętam moja cera była dość problematyczna - sporo zaskórników, zatkane pory itd. Częste peelingi i taka codzienna domowa pielęgnacja nie dała rady. W końcu zdecydowałam się przetestować kurację oczyszczenie doskonałe z marki Eldan i to okazało się strzałem w 10 http://www.eldancosmetics.pl/kuracje. Świetny ( bo naturalny ) skład kosmetyków, przystępne ceny i bardzo wysoka skuteczność. Teraz zastanawiam się jeszcze nad kuracją związaną z pielęgnacją okolic oczu :)
dankalol

Postprzez śmieszkaa » 23 Gru 2017, 19:25

ja stosuję kremy, które idelanie dbają o moją cerę. Jestem idelanym przykładem na to, że można świetnie wyglądać stosując tylko dobre kosmetyki. Ostatnio zakupiłam krem Remescar, bo dużo o nim pozytywnego słyszałam i muszę potwierdzić, że idelanie się rozprawia z cieniami workami pod oczami :)
śmieszkaa

Postprzez justi » 31 Gru 2017, 12:50

Najlepiej moim zdaniem poprawi natychmiast wygląd skóry multifunkcyjny krem korygujący do ciała CC 10w1 bielendy, który skutecznie udoskonala wygląd skóry, maskuje niedoskonałości, ujędrnia, intensywnie nawilża. Idealnie nadaje się na plażę i na basen
justi

Postprzez Lagenko » 08 Sty 2018, 13:52

Akurat to nie jest trudnym zadaniem, jedyne o co należy zadbać to dobre i skuteczne kosmetyki jakich będziemy używać do codziennej pielęgnacji naszej cery. W tym celu zerknij na Lagenko.pl gdzie pomożemy i doradzimy :)
Lagenko

Postprzez mucha » 12 Sty 2018, 22:32

Zawsze mozna sie zdecydowac na tego typu zabieg... z tego co tutaj pisza http://www.wbienkowski.pl/medycyna-este ... tt-plasma/ nie jest to typowy lifting a jest zdecydowanie mniej inwazyjny. Wprowadzany jest jedynie zel, ktorego zadaniem jest stowrzenie reakcji w skorze - pobudzenie jej... Nie trzeba od razu klasc sie pod noze jak widac a z tego co pisza efekty sa porywajace
mucha

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości