Internet, a babcia

Re: Internet, a babcia

Postprzez wokip » 31 Paź 2017, 20:31

Mój dziadek z internetu korzysta przez telefon. Jak na człowieka grupo po 70 wymiata równo. Wiadomo dobrze jest takim osobom w najwygodniejszy sposób doładowywać konto by mogły spokojnie kupić sobie pakiet. Dla mnie najlepszą opcją jest doładowanie online. Warto zaglądać do nich https://www.doladujtelefon.pl/tmobile bo jest tam taka możliwość :)
wokip

Postprzez Oleksandra » 08 Lis 2017, 14:51

Jeny mój tata w tym roku kończy 70 i też świetnie śmiga po internecie. A niestety mój dziadek, który ma 91 lat nawet nie wie co to internet. Cóż nawet się nie dziwię. Tak więc jak ktoś ma 55 lat i by nie umiał korzystać z internetu to ja bym się wtedy zdziwiła. Choć moja mama, która ma 65 lat nie za bardzo ogarnia jak poruszać się w internecie na telefonie, ale na komputerze to już dla niej żaden problem. Z resztą za nim przeszła na emeryturę to jako nauczycielka uważała, żę internet bardzo jej pomaga w pracy
Oleksandra

Postprzez kalinowska » 12 Sty 2018, 12:02

Moja babcia też ma internet z upc i na prawdę świetnie sobie radzi :D nawet ma fejsa i ciągle jakieś zdjęcia mi podsyła bo wyszukuje nowe przepisy i piecze ;D Ja jej załatwiałam neta bo chciałam żeby miała dobre łącze żeby jej nie przerywało bo to by mogło ją zrazić czy denerwować
kalinowska

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości