gdzie kupić meble do sypialni

Re: gdzie kupić meble do sypialni

Postprzez wiola438 » 05 Sty 2018, 11:25

Ja uważam, że warto wybierać meble ściśle do potrzeb osób, które będą z nich korzystały. Dla dzieci na przykład, tego typu http://martimeble.pl/22-lozka-pietrowe-dla-dzieci łóżko piętrowe w sypialni to ogromna atrakcja. Dla dorosłego, czy nawet nastolatka - raczej nie. Dlatego każdy taki zakup trzeba dobrze przemyśleć.
wiola438

Postprzez julka » 08 Sty 2018, 15:31

rihanna napisał:U nas to mąż zajmuje się takimi decyzjami i wybral meble ze sklepu Burzyńscy. Odświeżaliśmy wnętrze sypialni i salonu- oba zestawy kupiliśmy wlasnie w tym sklepie. Jako kobieta glownie zwracam uwagę na design- i oceniam pozytywnie, bo zdecydowalismy sie na taki minimalistyczny styl, wszystko ladnie sie komponuje. Maz z kolei zadowolony, bo meble sa porzadnej jakosci i pewnie posłuzą dobre kilka lat.

Jestem tego samego zdania. W wakacje kupiliśmy komodę do salonu, a obecnie wykańczamy sypialnię- i czekamy na zamówione u Burzyńskich meble ;) super jakosc i bardzo duzy wybor- troche klasyki, troche nowoczesnego designu.
julka

Postprzez majakorczynska » 11 Sty 2018, 23:31

Dziekuje za wasze podpowiedzi. Wstepnie przejrzalam oferty polecanych tutaj sklepow i mysle, ze biorac pod uwagę stosunek jakość:cena najkorzystniej wypada dom meblowy burzyńscy. Pewnie wybiorę się do sklepu stacjonarnego i obejrzę na żywo kilka modeli mebli.
majakorczynska

Postprzez Dzennika5 » 16 Sty 2018, 13:43

Jak dla mnie to najłatwiej i najwygodniej w necie. Troszkę bałabym się kupować narożnik albo wielką sofe do salonu np. ale jakieś mniejsze elementy jak dodatki, czy też szafki, regały itp to bez problemu. Ja swój salon wyposażałam głównie w sklepie https://onemarket.pl/meble-do-salonu możecie zobaczyć sobie ich zróżnicowane stylistyczne i bardzo designerskie meble bo maja również wiele fajnych propozycji do sypialni
Dzennika5

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości