Jak wzmocnić rzęsy po ściągnięciu przedłużanych ?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Jak wzmocnić rzęsy po ściągnięciu przedłużanych ?

Postprzez promykslonca » 23 Gru 2017, 21:11

Sprobuj uzywac jakiegos serum. Ja mam z Eveline 8w1 Total Action. Mialam bardzo slabe, krotkie i rzadkie rzęsy, nawet gdy je pomalowalam- wygladaly nieciekawie... teraz mija mi juz 7 tydzien nakladania serum i jest znacznie lepiej. Rzęsy odżyły i sa gestsze. Jeszcze troche i bede miecpiekny wachlarz na powiekach ;)
promykslonca

Postprzez Oleksandra » 27 Gru 2017, 11:46

Jeśli chodzi o rzęsy to ostatnio widziałam na http://www.biotebal.pl/pielegnacja-rzes kilka ciekawych artykułów. Sama jeszcze nigdy nie korzystałam z żadnych odżywek do rzęs. Bardzo wiele złego się na ich temat nasłuchałam. I to niezależnie od firmy takie odżywki zazwyczaj miały podobne negatywne skutki. Na yt czy na google można znaleźć masę zdjęć czy filmików, które mnie odstraszyły. Choć jak przeczytałam artykuł na temat mity i fakty o odżywkach to strach jednak się 'zmniejszył. Do tego też wiem, że taką odżywkę trzeba stosować regularnie aby rzęsy były dłuższe, bo jak przestanie stosować taką odżywkę po osiągnięciu wymarzonego efektu to taki efekt długo się nie utrzyma. No i artykuł mnie uspokoił pod tym względem, że jak produkt stosuje sie tak jak piszą na ulotce to na pewno żadnych negatywnych skutków być nie powinno. Tak sobie myślałam o tym aby jakąś odżywkę jednak zacząć stosować, bo mimo iż moje rzęsy są ogólnie spoko to mogłyby być dłuższe.
Oleksandra

Postprzez 21Sylwiax56 » 04 Sty 2018, 10:13

Stosuj olejek rycynowy!
21Sylwiax56

Postprzez weronikan » 17 Lut 2018, 08:00

Oprócz zabiegu takiego jak przedłużanie rzęs warto pomyśleć o ich odżywieniu. Na stronie http://www.ateliermagnitica.pl/stylizacja-rzes/ można znaleźć naprawdę całą gamę zabiegów oraz dowiedzieć się jak zadbać o rzędy. Jeśli chodzi o odżywki to polecała bym właśnie coś takiego jak olejek rycynowy. :) Poprawi stan włosków bez większego zaangażowania z naszej strony.
weronikan

Postprzez ilhiaana » 14 Sie 2018, 11:38

Hm, może odpowiedzią na Twój problem – i tych z Was, które borykają się z czymś podobnym – będzie takiego rodzaju serum do rzęs: https://www.biotebal.pl/produkty-bioteb ... s-kosmetyk . Wśród wielu dobroczynnych składników znajduje się tam przede wszystkim biotyna – która przynależy do grupy witamin B – która potrafi dokonać cudów, jeśli chodzi o nasze włosy – czy te na głowie, czy w innych miejscach ciała. Zresztą problemy z włosami często są wynikiem niedoborów biotyny, także należy dbać o to, by ją regularnie uzupełniać. Ale wracając do rzęs – serum to sprawia, że rzęsy są dłuższe, bardziej zagęszczone, pogrubione i wzmocnione, czyli to wszystko to, czego potrzebujemy i poszukujemy. Do tego zawartość biotyny i – w szczególności dobrego dla rzęs – bimatoprostu – sprawia, że bardzo skutecznie stymulowane jest odrastanie rzęs. Zatem, krótko i na temat – jeżeli macie problem z rzęsami, to warto się tym produktem zainteresować : ).
ilhiaana

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości