jak wyprostować kręcone włosy

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

jak wyprostować kręcone włosy

Postprzez dusia » 12 Gru 2017, 09:59

Macie jakieś swoje sprawdzone patenty na skuteczne wyprostowanie mocno kręconych włosów ?
dusia

Re: jak wyprostować kręcone włosy

Postprzez dankalol » 13 Gru 2017, 17:49

hmmm keratynowe prostowanie włosów ? nie wiem czy tradycyjne prostownice poradzą sobie z takimi mocno kręconymi włosami ;/ moje też się kręcą delikatnie i czasem bywa tak, że rano wyprostuje a już około 12 efektu nie widać ;/
dankalol

Postprzez evelajna » 23 Gru 2017, 07:24

Dziewczyny są na rynku prostownice, które potrafią skutecznie wyprostować kręcone włosy i to na dłużej niż 2 godziny heh :) Wypróbujcie sobie extreme premium iron od Inoaru. Jak dla mnie rewelacja, koszt to niespełna 500 zł ale warto!
evelajna

Postprzez dankalol » 27 Gru 2017, 16:08

dzięki evelajna za info już poczytałam o niej w sieci i po wypłacie składam zamówienie :) Szczególnie przekonuje mnie ten duży zakres regulacji temperatury ( od 130 do 230 stopni ) no i fakt, że a ceramiczne powłoki, które dodatkowo się uginają ;)
dankalol

Postprzez isia » 31 Gru 2017, 17:50

Potrzebny zdecydowanie duży zakres temperatury :) Najwięcej poziomów regulacji jest chyba w digital sensor babylissa- 12. To całkiem nowy produkt, warto zerknąć bo jest bardzo bezpieczny dla włosów. Jeśli zniszczysz sobie fryzurę stylizacją może niestety z loków zrobić ci się puch :/
isia

Postprzez Sylwianaa » 03 Sty 2018, 12:38

Chyba najlepiej do tego sprawdzi się zabieg keratynowy. Jesli się zdecydujesz to pamiętaj, że o włosy prostowane trzeba też odpowiednio zadbać aby na długo utrzymać piękny efekt. Świetne produkty do pielęgnacji włosów prostowanych oferuje Montibello https://www.gobli.pl/prostowanie-keratyna-c4236 . Zerknij na produkty z serii Prostowanie keratyną. To specjalne kosmetyki do pielęgnacji włosów prostowanych. Aktualnie mają promocje na maski do włosów oraz szampony.
Sylwianaa

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości