dobra dieta?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: dobra dieta?

Postprzez mucha » 30 Wrz 2017, 13:22

kazdy zn nas jest inny i zmaga sie z innymi uwarunkowaniami jesli chodzi o organizm. ja w tej chwili skonczylam juz z jakimikolwiek wymyslami dietetycznymi i zdecydowałam sie na wspolprace z dietetykiem. na poaczatku pracujemy nad moja przemiana materii, bo jak uslyszal o moich podbojach dietetycznych to zlapal sie za glowe ;d zaczynam od kuracji dicopeg 10g zeby sie calkowicie oczyscic i zaczynac zdrowe odzywianie "z czysta kartką" :)
mucha

Postprzez Kitkux » 15 Lis 2017, 16:49

Jak dla mnie to chyba Dieta Dunkana jest bardzo skuteczna.
Kitkux

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Roma » 06 Gru 2017, 20:31

Dobra dieta to dieta wartościowa,na której nie czujemy się głodni,dobrana do naszych preferencji żywieniowych, smakowych i zdrowotnych.
Niestety w obecnych czasach nie mam zbyt wiele czasu na zastanawianie się czy jemy zdrowo,czy nasze danie jest pełnowartościowe,byleby nam smakowało.Warto jednak od czasu do czasu się nad tym zastanowić,a może nam w tym pomóc firma zajmująca się cateringiem dietetycznym https://nutridieta.pl/dabrowa-gornicza- ... gorniczej/
Oferuje swoim klientom posiłki najwyższej jakości dostarczane w umówione miejsce kilka razy dziennie.Dzięki temu nauczymy się jak swoje dania komponować,jak sprawić by nie tylko smakowały ale też były zdrowe.
Roma

Postprzez SaraOhara » 07 Gru 2017, 18:20

Ja kiedys czytalam ze posilki bezglutenowe tak dzialaja :D Postanowilismy z mezem sprobowac i zaczelismy jesc posilki bezglutenowe i ekologiczne. Czasem gotujemy sami czasem zamawiamy w macro bios barze zalezy czy mamy czas... poprawe widze duza.. a i organizm lepiej s\wydolny przy zdrowym jedzeniu :D
SaraOhara

Postprzez martusiamarta » 12 Gru 2017, 15:54

istnieje taka dieta?
Witam, polecam Witamina C
martusiamarta

Postprzez MeegZed » 01 Sty 2018, 21:09

Może znajdą się tutaj mamusie, którym polecam wypróbowaną przeze mnie dietę. Jest to dieta mamy karmiącej jak wiecie my mamusie, które karmią swoje małe perełki nie możemy wszystkiego jeść i musimy uważać na niektóre pokarmy, które mogą je uczulić. Pamiętajcie, że dobra dieta to taka, która nam służy ;)
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez silva » 16 Mar 2018, 21:18

Dla każdego inna dieta będzie dobra. Wspólnym mianownikiem jest jednak unikanie wysoko przetworzonych produktów. Ale bez wariactwa, nic się nie stanie jeśli od czasu do czasu zjemy jakąś niezdrową przekąskę czy napijemy się coli, zaś na co dzień odżywiamy się zdrowo.
silva

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości