suszarka

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

suszarka

Postprzez mozilll » 28 Lis 2017, 22:04

Witam, niedawno zepsuła mi się moja wiekowa suszarka i zupełnie nie odnajduję się w najnowszych technologiach :) Piszcie jakie teraz są najlepsze na rynku, na co zwrócić uwagę. Może być wypasiona, zażyczę sobie pod choinkę :)
mozilll

Re: suszarka

Postprzez Kixy » 14 Gru 2017, 20:44

Profesjonalne suszarki są najlepsze, można bardzo szybko suszą, przy takich małych/składanych to ekstremalna różnica. Ważne jeszcze żeby miała jonizację, mniej się włoski puszą :) Przejrzyj sobie babylissa, ostatnio super linię z czujnikami temperatury wypuścili, chyba digital sensor się nazywa, ponoć trzyma stałą temperaturę i nie niszczy włosów. Mam od nich kilka rzeczy, raczej łatwe w obsłudze i długo wytrzymują
Kixy

Postprzez Xara » 16 Sty 2018, 16:33

Muszę się zgodzić,że jeśli już kupować suszarkę,to warto zainwestować w sprzęt najwyższej jakości,używany przez profesjonalistów.Warto zajrzeć na stronę sklepu z profesjonalnymi kosmetykami,akcesoriami do włosów http://www.ivasklep.pl/dla-niej-sprzet-suszarki-1
Ich sprzęt zagwarantuje nam,że nasze włosy będą suszone bezpieczne,dokładnie, szybko a co za tym idzie nie uszkodzi to naszych włosów,nie pogorszy ich kondycji i wyglądu.Sklep oferuje suszarki na każdą kieszeń,zróżnicowane co do wielkości,dodatkowych funkcji a nawet koloru.Warto więc poświęcić trochę czasu,by dokonać wyboru odpowiedniego do naszych oczekiwać i zasobności portfela.
Xara

Postprzez justa_1985 » 15 Lut 2018, 14:09

Suszarki bardzo przesuszają włosy dlatego najlepiej suszyć je naturalnie. https://od-natury.pl/w%C5%82osy-i-paznokcie-3
justa_1985

Postprzez rasty » 07 Mar 2018, 13:47

w euro jest promocja na suszarkę babyliss z tym sensorem temperatury, super sprzet na lata, mniej obciąza włosy i tez wiem że ma jonizację, a ona nadaje większy polysk i gładkosc włosom
rasty

Postprzez MaryAnn84 » 13 Mar 2018, 17:51

Zdecydowanie polecam tą markę - https://www.gobli.pl/fale-loki-koki-c4246. Co prawda, ja korzystałam tylko z ich prostownicy, ale mogę zapewnić, że sprzęt mają naprawdę solidny. Cena nie jest wysoka za tak dobrą jakość. A skoro prostownica mi się tak dobrze sprawdziła, to na pewno suszarki też mają bardzo dobre. W końcu ta marka z tego co widzę staje się coraz bardziej popularna i cieszy się dobrymi opiniami.
MaryAnn84

Postprzez Magnavita.pl » 14 Mar 2018, 10:13

A do jakiej kwoty ma być to suszarka? Pytam bo akurat Babyliss serii Pro zbierają bardzo dobre opinie wśród użytkowniczek, może warto wybrać jedną z nich?
Magnavita.pl

Następna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości