Powiększanie piersi w Warszawie

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Powiększanie piersi w Warszawie

Postprzez francuskaelegancja » 15 Gru 2014, 14:34

Czy któraś z Pań mogłabym mi coś doradzić w tym temacie, polecić jakieś sprawdzone miejsca? Dodam, że zależy mi na zabiegu metodą lipofillingu.
francuskaelegancja

Re: Powiększanie piersi w Warszawie

Postprzez julka » 05 Sie 2016, 18:59

w medicover robilam, chociaz spory czas temu i nie pamietam dokladnie metody... musialabys na konsultacje sie przejsc. polecam i zabieg i klinikę- wiem, ze bez dobrego chirurga nie mialabym tak swietnego rezultatu. a domyslam sie, ze tez nie masz czym oddychac skoro chcesz powiekszyc piersi :P u mnie to byl ogromny problem, kompleksy mialam juz jako nastolatka i strasznie sie ciesze ze w koncu uzbieralam pieniadze i moglam poddac sie temu zabiegowi. powikłań zadnych nie mam, wszystko ladnie sie zagoilo, a ja nabralam pewnosci siebie :P
julka

Postprzez wiola438 » 20 Lis 2017, 21:39

Z Warszawy niestety nikogo nie znam, ale gdyby ktoś z Katowic szukał dobrego chirurga plastycznego, szczerze mogę polecić dr Marcina Sierocińskiego . Jest osobą komunikatywną, otwartą, pozytywnie nastawioną do pacjenta. Posiada ogromną wiedzę i zna się na tym co robi - to chyba najważniejsze.
wiola438

Postprzez kesi » 26 Lis 2017, 12:17

podbijam, bo szukam kogoś z Warszawy
kesi

Postprzez rita » 26 Lis 2017, 13:33

Cześć :) jestem po operacji powiększenia biustu u doktora Radziszewskiego w szpitalu św. Elżbiety. Doktor przesympatyczny, na każde moje pytanie zawsze cierpliwie odpowiadał, omówił szczerze wszelkie możliwe skutki uboczne itd. , był ze mną naprawdę szczery we wszystkich aspektach. Ale operacja i tak przebiegła bez zarzutów, to naprawdę dobry specjalista (wcześniej dużo o nim czytałam i wiedziałam że tak będzie :) ) . Mój biust prezentuje się naprawdę ładnie, nawet koleżanki mi zazdroszczą :D Nie robiłam ich jakichś bardzo dużych, po prostu miałam dosyć miseczki B i chciałam mieć nieco bardziej reprezentatywny biust. Teraz mam D i tyle wystarczy
Awatar użytkownika
rita

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości