Co zrobić aby włosy były lśniące i zdrowe?

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Co zrobić aby włosy były lśniące i zdrowe?

Postprzez Best4hair_pl » 30 Sie 2017, 06:56

Zgadza się, jeżeli chcemy aby nasze włosy były lśniące i zadbane w dobrej kondycji, to przede wszystkim powinniśmy stosować odpowiednie kosmetyki do ich pielęgnacji, tutaj jak najbardziej wskazane będą olejki arganowy oraz kokosowy, plus polecam nakładać maskę białkową.
Best4hair_pl

Postprzez rori4r » 09 Wrz 2017, 07:53

dbać o je non stop
rori4r

Postprzez MZakupy » 10 Wrz 2017, 11:47

Ja polecam regularne olejowanie i naturalne kosmetyki :) Wiele fajnych opcji możecie znaleźć w naszej apce z promocjami https://mzakupy.com/kategorie/uroda_i_kosmetyki :mrgreen:
MZakupy

Postprzez ellena26 » 08 Paź 2017, 09:30

Ja również polecam olej kokosowy . Przeczytajcie sobie najpierw o jego dwustu zastosowaniach na tej stronie. Używa się go nie tylko w kosmetyce, ale również w kuchni, w lecznictwie, jak i w pielęgnacji zwierząt. Wiedzieliście o tym?
ellena26

Postprzez dusia » 08 Paź 2017, 17:24

Wiadomo, że odpowiednia dieta też ma wpływ na wygląd naszej skóry czy włosów. Ja raz na jakiś czas robię sobie w salonie fryzjerskim zabieg Lifting Capilar ( Inoar ). W sumie nie trzeba się nawet specjalnie wcześniej na niego zapisywać bo trwa tylko 10 minut i błyskawicznie regeneruje włosy. Ja robiłam dopiero 2 razy ale zamierzam jeszcze skorzystać przy okazji wizyty na podcięcie końcówek ( bo o tym też warto pamiętać ;p )
dusia

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości