pieczenie twarzy

Wspomaganie odporności, nasze problemy zdrowotne, porady.

pieczenie twarzy

Postprzez majka01 » 20 Maj 2017, 10:57

witam, czy któraś z was miała problem ze skórą twarzy po stosowaniu antybiotykoterapii? Ostatnio przez dłuższy okres się leczyłam i tak się zastanawiam czy to pieczenie twarzy nie jest jakimś skutkiem ubocznym...
majka01
 
Posty: 74
Rejestracja: 18 Maj 2017, 17:13

Re: pieczenie twarzy

Postprzez chico » 22 Maj 2017, 09:35

Ja nie, ale wiem że antybiotyki mogą potwornie wpłynąć na zdrowie. Możliwe że nie brałaś osłonowo niczego. Najważniejsze to teraz wypełnić luki witaminowe. ;)
chico
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 Maj 2017, 09:25

Re: pieczenie twarzy

Postprzez robson25 » 23 Maj 2017, 19:12

Zacznij jeść warzywa i owoce. Kup też witaminy. Na pewno przeanalizuj też czym kremujesz twarz. Pieczenie twarzy może mieć różne podłoże. Nawet jak będziesz uczulona na coś z jedzenia to może tak być, na http://www.vichy.pl/blog/pieczenie-skory-twarzy-przyczyny-sposoby-pielegnacji/vmag60594.aspx o tym czytałam.
robson25
 
Posty: 50
Rejestracja: 13 Sty 2017, 16:52
Miejscowość: Chocianowiec

Re: pieczenie twarzy

Postprzez martyna.poplawska91 » 24 Maj 2017, 09:33

W problemach ze skórą twarzy zawsze warto pójść do dermatologa żeby przeanalizował Twój antybiotyk, który brałaś, jego skład i jak mógł wpłynąć na skórę.
martyna.poplawska91
 
Posty: 30
Rejestracja: 03 Kwi 2017, 15:25

Re: pieczenie twarzy

Postprzez Madzia123 » 25 Sie 2017, 12:19

Jeśli masz powikłania po antybiotykach to powinnaś skontaktować się z lekarzem
Madzia123
 
Posty: 83
Rejestracja: 17 Sie 2017, 21:49

Re: pieczenie twarzy

Postprzez urshulka » 25 Sie 2017, 13:12

Pewnie uczula cie którys składnik w antybiotyku. Musisz odstawic.
urshulka
 
Posty: 15
Rejestracja: 25 Sie 2017, 13:08


Wróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości