Pomysły na lekki i smaczny obiad

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Pomysły na lekki i smaczny obiad

Postprzez FrankieeFran » 25 Lut 2018, 10:23

Może spagetti? Na pewno możecie to zrobić na szybko :) Jednak nie korzystajcie z gotowych mieszanek, które rozpuszcza się w wodzie, to nie jest to samo. Kupcie sobie porządną wołowinę, zróbcie pyszny pomidorowy sos, najlepiej ze świeżych pomidorów albo z pulpy pomidorowej. Warto też dodać dużo oregano, ja kocham tą przyprawę. Teraz nawet zakupiłam specjalne oregano z Turcji o bardzo aromatycznym i wyrazistym smaku. Knorr wypuścił teraz tego typu przyprawy, warto się im przyjrzeć.
FrankieeFran

Postprzez silva » 26 Lut 2018, 21:06

Fajną opcją na lekki obiad są warzywa faszerowane, wczoraj robiłam cukinię faszerowaną pieczarkami, z sosem pomidorowym:)
silva

Postprzez rasty » 06 Mar 2018, 10:52

Ja bardzo lubię kuchnię solidnie przyprawioną,ten kurczak mi mega smakował https://www.przepisy.pl/przepis/kurczak ... z-wietnamu bardzo wazne są dobre przyprawy, bo on robią robotę
rasty

Postprzez silva » 07 Mar 2018, 21:42

A może sycąca a jednocześnie niskokaloryczna zupa? Np. krem z brokuła:) Jeśli się nie odchudzamy warto podać z jajkiem ugotowanym na twardo albo z grzanką:)
silva

Postprzez monika.kwiecien » 12 Mar 2018, 13:18

różnego rodzaju chłodniki
Witam, polecam smart-nutrition.pl
monika.kwiecien

Postprzez marzena89 » 12 Mar 2018, 21:55

Widze co raz czesciej na forach pojawiaja sie tematy zwiazane ze zdrowym odzywianiem. Moim zdaniem to bardzo wazna kwestia do ktorej uwagi nie przyklada wiekszosc osob. Najlepiej nauczyc sie gotowac we wlasnym zakresie, wtedy bedziemy mieli okazje kontrolowac to co spozywamy. Oczywiscie taki styl zycia nie przypadnie kazdemu ale nie ma sie co oszukiwac .. przeciez w weekend zawsze znajdzie sie troche wolnego czasu. U nas w domu kroluja wszelkiego rodzaju dania oparte o makaron typu sphagetti - https://uwielbiam.pl/przepis/spaghetti- ... i-oliwkami Plusem tutaj jest szybko czas przygotowania tego typu dan oraz niski koszt. Nie ma tutaj miejsca na jakies dziwne skladniki konserwujace jakie mozna dostac w pakiecie gdy kupuje sie taki gotowy produkt. Mam nadzieje, ze w przyszlosci moja corka bedzie rowniez interesowala sie gotowanie i bedzie lepsza ode mnie.
marzena89

Postprzez troy » 20 Mar 2018, 20:15

ja smażę nawet na oliwie z oliwek. Poza tym staram się przygotowywać dużo gotowanego. A do tego szklanka soku ze świeżych owoców.
troy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości