Pomysły na lekki i smaczny obiad

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Pomysły na lekki i smaczny obiad

Postprzez ewelinka » 08 Paź 2017, 10:32

JA jak nie mam za barzdo pomysłu na obiad, to idę sobie gdzieś na miasto zjeść :) Najchętniej do Starej Zajezdni, maja tam naprawdę pyszne rzeczy :)
ewelinka

Postprzez maga » 17 Paź 2017, 10:17

Jeśli ma być lekki to najlepiej gotować na parze. I wcale nie oznacza to, że jedzenie będzie suche. ;)
maga

Postprzez ewelinka » 19 Paź 2017, 23:54

Jeśli chodzi o Warszawę, to ja uwielbiam Salto na wilczej :) Mają rewelacyjne jedzonko, uwielbiam u nich krewetki
ewelinka

Postprzez jarzebinka22 » 25 Paź 2017, 10:47

Ja mam o tyle kłopot ze obiady lubie zjesc na ciepło wiec sałatki odpadają. Z lekkich dan zostają zupy, za warzywami gotowanymi nie przepadam, mięso zupełnie nie wiem z czym podawac oprócz surówki zeby było zdrowo, makarony odpadają jesli ma byc lekko a tak bardzo lubie. No z moją dietą będzie ciezko jak widac. Jeszcze na żadną taka restrykcyjną nie przepadam, raczej wyglada to tak ze rezygnuje z czegos albo ograniczam cos. Nie jem juz np słonych przekąsek jak chipsy czy frytki, to nul totalnie, zero. Słodycze tak ze dwa razy w tygodniu nie czesciej. No ale z obiadami takimi normlanymi posilkami to róznie wlasnie
jarzebinka22

Postprzez pysiaczek33 » 25 Paź 2017, 19:52

jarzebinka22 napisał:Ja mam o tyle kłopot ze obiady lubie zjesc na ciepło wiec sałatki odpadają. Z lekkich dan zostają zupy, za warzywami gotowanymi nie przepadam, mięso zupełnie nie wiem z czym podawac oprócz surówki zeby było zdrowo, makarony odpadają jesli ma byc lekko a tak bardzo lubie. No z moją dietą będzie ciezko jak widac. Jeszcze na żadną taka restrykcyjną nie przepadam, raczej wyglada to tak ze rezygnuje z czegos albo ograniczam cos. Nie jem juz np słonych przekąsek jak chipsy czy frytki, to nul totalnie, zero. Słodycze tak ze dwa razy w tygodniu nie czesciej. No ale z obiadami takimi normlanymi posilkami to róznie wlasnie

Tez lubie zjesc cieply obiad. Nie wyobrazam sobie dnia bez cieplego, rozgrzewającego posiłku, szczególnie teraz jesien-zima. A moze pomysl o cateringu czy lunch boxach? Jest tego trochę na rynku. Ja sama korzystam z macro bios bar i bardzo sobie chwalę. Przede wszystkim to, że dania trafiają w termosach, więc są ciepłe, nie musze bawić się w gotowanie, mam czas na inne rzeczy, dużo pracuję więc mi to bardzo odpowiada. Jem 5 posiłków, w tym deser, chudnę. Warto o tym pomyśleć, jak przeliczyć koszty łącznie z czasem na zakupy, gotowanie, prąd czy gaz, kalkuluje się
pysiaczek33

Postprzez Tosca » 27 Paź 2017, 11:34

Ja ostatnio mam taki czas, że zajadam się serami kozimi. Do tego odkryłam stronę z przepisami http://chavroux.pl/kategoria/przepisy/, jak przeglądałam Facebooka moich ulubionych Chavroux <3 Polecam uwadze, bo smakuje to wszystko pysznie. :)
Tosca

Postprzez Queash » 01 Lis 2017, 06:37

Ja ostatnio trafiłam na taką stronę https://glodny.pl/ i z tego co widzę to jak mamy ochotę na jakieś specjalne i niecodzienne danie to wcale nie trzeba samemu tego gotować. Na takich stronach jest tyle różnych restauracji do wyboru, że na pewno bez problemu każdy wybierze coś co go zainteresuje :)
Queash

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości