Pomysł na weekend

Re: Pomysł na weekend

Postprzez Barbasia » 10 Paź 2018, 07:04

Dobrym wyjściem jest np wybranie się nad morze. Sama tak nieraz robię i przeważnie celem mojej podróży jest Hel. Na miejscu polecam szczególnie restaurację Checz, w której można dobrze zjeść za przystępne pieniądze. Świetne miejsce.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez Sylwianaa » 10 Paź 2018, 07:17

Pomysł może i fajny tylko ja akurat jestem z Małopolski więc takie wyjazd na weekend nie wchodzi w grę bo większość czasu spędziłabym w aucie ;/ Na szczęście w pobliżu mam fajne miejsca, gp których mogę się udać. Na zabiegi pielęgnacyjne oraz relaksujące często chodzę do Magia Day SPA http://www.magiadayspa.pl/ . To doskonałe miejsce, w którym mozna kompleksowo zadbać o swoją urodę a także poprawić samopoczucie np korzystając z różnych masaży.
Sylwianaa

Postprzez pani.ola » 10 Paź 2018, 15:25

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że polskie gory to idealna miejscówka na jesienny wypad i spędzenie miło weekendu. Obowiązkowym punktem programu powinna być wizyta w Termy Bania https://www.termabania.pl/ Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 38°C oraz profesjonalne Saunarium z 5 rodzajami saun (strefa 16+). Z pewnością cała rodzina bedzie zadowolona z takiej wycieczki.
pani.ola

Postprzez Domka » 11 Paź 2018, 07:22

Jest wiele pięknych miejsc gdzie można się wybrać na weekend. Mój już teraz narzeczony zaprosił mnie do stolicy i do wyjątkowego miejsca - restauracji Bubbles w stolicy. Zjedliśmy tam przepyszną kolację i napiliśmy się szampana a trafiliśmy na Happy Hours :D. Po czym podarował mi pudełeczko :D . Zgodziłam się... Następnie prawie do rana zwiedziliśmy cała Warszawę.
Domka

Postprzez rasty » 12 Paź 2018, 11:20

Jak macie ochotę na jakiś wypad weekendowy nad morze czy w góry to na sun&snow znajdziecie sporo ofert apartamentów, jest w czym wybierać i można całkiem niedrogo znaleźć przyjemną miejscówkę
rasty

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości