pomysł na prezent

Re: pomysł na prezent

Postprzez nefran » 09 Sty 2019, 22:24

kosz podarunkowy ja taki dostałem niedawno na urodziny i zrobił wrażenie :)
polecam bo w zasadzie nadaje sie jako prezent na kazda okazje, a cena jest dobra i nie traci sie czasu na jezdzenie po sklepach
nefran

Postprzez husteren » 10 Sty 2019, 23:47

U mnie znajomy uparł się, że chce szczoteczkę. Jednak wybór konkretnego modelu bez wiedzy był praktycznie niemożliwy. Dopiero dzięki poradnikowi https://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczotecz ... yczna/1639 udało mi się coś znaleźć - tam było opisane dokłądnie na co zwrócić uwagę podczas wyboru szczoteczki.
husteren

Postprzez Kawoszka » 14 Sty 2019, 15:16

Ja mojej ukochanej mamusi kupiłam grill weber elektryczny dlatego, że uwielbia latem urządzać przyjecia ogrodowe przy grillu :) Teraz bedzie mogła robić również swoje specjały zimą ;)
Kawoszka

Postprzez dana78 » 19 Sty 2019, 11:25

Jeżeli to dziewczynka i dziecko to możesz zawsze pomyśleć o prezencie w postaci wózek dla lalek . Ostatnio moda jest na fajne i stylowe wózki dla lalek . Dziewczynki lubią lalki i zabawy w rodzinę, a więc taki prezent jak nie ma czegoś takiego będzie na pewno fajnym upominkiem. Jeżeli osoba starsza to chyba bony podarunkowe najlepiej sprawdzają się.
dana78

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości