pomysł na prezent

Re: pomysł na prezent

Postprzez lusia » 20 Cze 2018, 08:56

A czy możecie mi polecić jakiś prezent dla brata? Nie mam pojęcia, co chciałby dostać, dlatego myślę po prostu o tym, aby kupić mu etui do telefonu. Wiem, jaki ma model, a jeśli chodzi o etui to spodobały mi się wzory na stronie https://www.movear.pl/. Co o nich sądzicie? Czy brat się ucieszy?
lusia

Postprzez Adix21 » 20 Cze 2018, 11:04

Gdy wypatrujesz rzeczywiście fantastycznego oraz sprawdzonego upominku, jaki ujmie własną nieszablonowością wówczas koniecznie zalecam rozmaitego gatunku pakiety pościeli oraz kołder. Będzie to super dar nie tylko dla poważnych ale także i dzieci. Wysoka jakość stworzenia oraz przyjemna obsługa kupującego. Dodatkowo zapraszam żeby zaglądnąć na koldra.pl.
Adix21

Postprzez Nuty-zapachowe.pl » 21 Cze 2018, 04:59

A czym interesuje się Twój brat? Pytam bo w sumie od tego należy zacząć, z doświadczenia polecam postawić na coś praktycznego jak oryginalne, ładne perfumy męskie. Akurat u nas znajdziesz ich szeroki wybór, warto zerknąć :)
Nuty-zapachowe.pl

Postprzez ja88 » 24 Cze 2018, 17:07

Ja ostatnio oglądałam propozycje na prezent dla koleżanki i wpadłam na bielizne Gaia bardzo spodobała mi się ta bielizna, wydaje mi się że byłaby idealnym prezentem dla mojej koleżanki. Bielizna Gaia bardzo podkreśliła by jej walory :)
ja88

Postprzez Alexa555 » 25 Cze 2018, 08:13

Bajerancki pomysł na prezent to istotna kwestia. Rozważałam dużo nad wartościowym upominkiem, i w końcu w tym celu finalnie wypatrzyłam przedsiębiorstwo, które, ma atrakcyjne gadżety dla facetów i nie tylko. W tym sklepiku można kupić np. chwyt do smartphona, bądź torebkę podręczną do auta. Wszystko to w bardzo niskich kwotach, i przede wszystkim ekspresowa finalizacja zlecenia. Gorąco rekomenduję sklep moto-obroty.pl.
Alexa555

Postprzez Trybik » 25 Cze 2018, 10:14

Ostatnio widziałem takie kupony na różne czynności, np. skok ze spadochronu czy jazda supersamochodem. To też może być ciekawy pomysł na prezent.
Trybik

Postprzez BucikSklep.pl » 25 Cze 2018, 10:40

Może coś z zakresu galanterii skórzanej jak torebka czy portfel? To moim zdaniem uniwersalny pomysł na prezent i sprawdzi się niemal zawsze, niezależnie od okazji :) Zerknijcie do nas gdzie znajdziecie teraz ciekawe promocje :)
BucikSklep.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości