Podroże

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Podroże

Postprzez jasinina » 21 Maj 2016, 18:38

Dokąd chcielibyście pojechać? Jakie miejsce pozwiedzać?
jasinina

Re: Podroże

Postprzez gosiaczek1122 » 22 Maj 2016, 12:58

Marzy mi się podróż do Islandii. Znlazłam nawet interesujacą ofertę tutaj http://iceventure.pl/ i bardzo poważnie o tym myślę
gosiaczek1122

Postprzez lidia » 06 Lip 2016, 21:10

Chciałabym zwiedzić zarówno fascynujące, a zarazem przerażające miejsce jakim jest Czarnobyl. Myślę, że byłoby to ciekawe doświadczenie. Zaczęłam nawet wyszukiwać biur podróży jakie mają ten kierunek w swej ofercie i znalazłam kilka, a wśród nich znaną mi już z innych moich wojaży Wytwórnię Wypraw. Wycieczka ta jest połączona ze zwiedzaniem Besarabii. Jest to wyjazd 15 dniowy podczas którego można zobaczyć wiele fascynujących i pięknych miejsc, Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to może uda mi się ten wyjazd zrealizować we wrześniu.
lidia

Postprzez marzena89 » 01 Sie 2016, 13:35

Ja chyba balabym sie tam wybrac na podroz.
marzena89

Postprzez luca185 » 29 Paź 2016, 11:52

Podróżować lubię w góry i nad morze. Za każdym razem mam mało miejsca w walizce. Teraz myślę nad zakupem takiej walizki. Taka walizka powinna być pojemna, wygodna i raczej na kółkach, aby jej nie trzeba było nosić. Moim zdaniem to są najlepsze rozwiązania na długie podróżowanie.
luca185

Postprzez wokip » 01 Lis 2016, 00:51

luca185 napisał:Podróżować lubię w góry i nad morze. Za każdym razem mam mało miejsca w walizce. Teraz myślę nad zakupem takiej walizki. Taka walizka powinna być pojemna, wygodna i raczej na kółkach, aby jej nie trzeba było nosić. Moim zdaniem to są najlepsze rozwiązania na długie podróżowanie.

Też uważam, że walizki na wyjazd powinny być pojemne. Więc jeśli szukacie czegoś praktycznego i pojemnego to warto zaglądać sobie do nich https://sklep.puccini.pl/walizki/walizki-duze bo mają naprawdę spory wybór. Co do cen nie są wysokie. Według mnie walizki są warte swojej ceny.
wokip

Postprzez migotka89 » 07 Lis 2016, 02:10

Miejsc, do których chciałabym kiedyś pojechać jest całkiem sporo ;) Niestety, bardzo dużo pracuję, wiec jakieś dalekie wojaże odpadają. Ze względu braku czasu i ze względu braku sił. Ostatnio jeżeli mam ochotę zregenerowac siły, to wyjeżdżam na weekend do Dźwirzyna do hotelu Senator. Jest on zlokalizowany w środku lasu, pare kroków od morza więc jest kontakt z naturą, a to ważne dla mnie, jako przymousowego mieszczucha ;) poza tym jest tam spa, więc dodatkowo mogę się zrelaksować i wrócić pełna energii do swoich obowiązków.
migotka89

Następna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości