Podroże

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Podroże

Postprzez migotka89 » 07 Sty 2018, 09:55

Ja byłam ostatnio w kudowie zdroju i zatrzymałam się w cudownym hotelu verde montana, gdzie bardzo się zrelaksowałam, odpoczęłam i wrócilam do domu pełna energii. Warto tam pojechać na odpoczynek i na zabiegi w spa.
migotka89

Postprzez hektorka » 19 Sty 2018, 20:22

Ja ostatnio przerzuciłam się na busy bo można sporo zaoszczędzić i w ten sposób wyjechałam do Holandii. Bus polska holandia to była dużo lepsza opcja od samolotu, bo nawet nie mam żadnego bliskiego połączenia z Holandią z pobliskiego lotniska.
hektorka

Postprzez kubeczek » 21 Sty 2018, 21:07

My w tym roku chcemy spróbować jechać swoim samochodem. Pierwszy raz jedziemy z synkiem i tak chyba po prostu będzie wygodniej dla wszystkich na wypadek konieczności postoju. Myślimy o wyjeździe do południowych sąsiadów - takie tour: Czechy, Słowacja... Póki co wyjazd planujemy na czerwiec i pytanie do mam - jak zapakować wszystko i właściwie co zabrać... Kupiliśmy nowe walizki tego rozmiaru https://sklep.solier.pl/pol_m_Torby-i-akcesoria_Walizki-730.html więc chyba powinno wystarczyć... do tego podręczne i powinniśmy się zapakować. Ile dni najwięcej podróżowaliście samochodem z małym dzieckiem?
kubeczek

Postprzez ja88 » 08 Lut 2018, 20:31

Ja uwielbiam jeździć po Polsce i nocować w ośrodkach. Robie sobie takie objazdówki w wakacje, moje jedyne kryterium to domki :D Mój brat był ostatnio z dziewczyną tutaj domki nad jeziorem I mów że powinnam odwiedzić to miejsce. Jeżeli on tak twierdzi to musi być dobrze, nie znam drugiej tak wybrednej osoby jak on :D No więc na wakację znajdzie się na mej mapie wyjazdu :)
ja88

Postprzez ula777 » 10 Lut 2018, 14:55

Koleżanka właśnie wróciła z Havany i jak widziałam zdjęcia to się zakochałam w tym miejscu.. Wakacje na pewno planuje tam :)
ula777

Postprzez sosna » 12 Lut 2018, 16:30

a ja mam tak, że z każdego miejsca wktórym jest mi dane byc przywożę coś ładnego do domu. Sprawia to, że moje wnetrze nabrało bardzo eklektycznego i oryginalnego wyglądu;)
sosna

Postprzez wokip » 15 Lut 2018, 16:49

Podróże są czymś wspaniałym dlatego tez staram się podróżować jak najwięcej. W tym roku też może gdzieś pojadę jednak w pierwszej kolejności szukam wycieczki dla seniorów i tanie wczasy dla seniora. Jeżeli znacie jakieś godne polecenia to chętnie zobaczę ich oferty. Zależy mi by było to ciekawe i nie za drogie :)
wokip

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości