podkład maybelline affinitone

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

podkład maybelline affinitone

Postprzez Natali90 » 15 Kwi 2017, 10:33

Poszukuję dziewczyn, które używają tego podkładu i mogłyby coś o nim powiedzieć. Jak nakłada się go na twarz? Nie chodzi mi o sposób aplikacji, tylko czy w prosty sposób da się go rozprowadzić? Niektóre podkłady tak szybko wysychają w czasie aplikacji, że czasem się wręcz rolują na twarzy... A jak jest z tym Maybelline?
Natali90

Re: podkład maybelline affinitone

Postprzez molly » 18 Kwi 2017, 14:08

Mogę Ci powiedzieć że podkład maybelline affinitone jest całkiem spoko, nie przesusza skóry, masz wrażenie że skóra cały czas oddycha jakbyś nic nie miała na twarzy. Łatwo go rozprowadzić, ładnie się stapia z naturalnym kolorem skóry , ja go oceniam jako jeden z lepszych jakie miałam okazję używać.
molly

Postprzez MaryAnn84 » 23 Paź 2017, 18:40

Jak do tej pory jeszcze nie korzystałam z tego podkładu, więc ciężko mi powiedzieć. Zwykle używam swoich ulubionych marek i raczej ich nie zmieniam. Dobre podkłady możecie znaleźć na przykład w sklepie Cocolita. Najważniejsze, żeby podkład nie przesuszał cery, ani jej nie zapychał. Powinien być nawilżający i nie powinien zatykać porów.
MaryAnn84

Postprzez galaretka » 13 Kwi 2018, 06:57

Ja znowu potrzebuje czegoś o matowym wykończeniu dlatego bardzo mi spasował ten fluid z Bielendy - https://bielenda.pl/produkty/make-up-ak ... ujacy-matt :) przy okazji nie wysusza skóry tak jak niektóre ktorych używałam wcześniej
galaretka

Postprzez Miki9 » 22 Cze 2018, 07:43

Nie miałam okazji używać właśnie tego podkładu, ale jeśli któraś z Was szukałaby czegoś naprawdę dobrze kryjącego, to polecam podkład 2w1 z korektorem od Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/cera/total-cover-2-in-1-foundation-concealer---kryjacy-podklad-i-korektor-2-w-1---golden-rose.html - u mnie radzi on sobie naprawdę świetnie z przykryciem wszelkich niedoskonałości, czerwonych plamek i przebarwień, które niestety porobiły mi się od słońca. Trzyma się na twarzy cały dzień, bez konieczności poprawek makijażu :)
Miki9

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości