Pielęgnacja rudych włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Pielęgnacja rudych włosów

Postprzez aolka » 15 Lis 2016, 09:24

Ja mam rude włosy od wielu lat, tzn farbuję na różne odcienie rudości i dbam o nie jak o każde inne, stosuję maski lub odżywki, szampon do podtrzymania koloru i to wszystko.
grywalizacja na http://sanitera.pl
aolka

Postprzez kama » 04 Gru 2016, 16:51

a mi się rudzi faeci podobają. szczególnie taki model z reklamy którejś sieciówki....mega intrugujący;*
kama

Miejscowość: Kielce

Postprzez olenka90 » 12 Sty 2017, 15:34

Są szampony do jasnych włosów, są też do ciemnych, to i do rudych pewnie też są w jakichś lepszych sklepach kosmetycznych albo specjalistycznych fryzjerskich. A w zwykłej drogerii znaleźć można szampony i odżywki nadające blasku i podtrzymujące kolor, więc można się i nimi posiłkować
olenka90

Miejscowość: Lesko

Postprzez marek98 » 27 Sty 2017, 10:11

rude mi się bardzo podobają
marek98

Postprzez glotka » 31 Sty 2017, 13:29

Mi się wydaje, że włosy to włosy i tylko takie różnice jak kręcenie, czy nie, ma znaczenie przy pielęgnacji, a kolor nie
glotka

Postprzez Natasza » 21 Lut 2017, 18:37

Ja farbuję włosy na rudo od 13roku życia bo miałam jasny blond i mi nie odpowiadał. Obecnie mam lat 27 i włosy tak samo mocne i długie jak kiedyś ( tzn do pasa)a pielęgnuję je zupełnie zwyczajnie. Maski, odżywki i dobry szampon. Od czasu do czasu jakiś olejek
Natasza

Postprzez kimka_aa » 07 Sie 2017, 11:55

Natasza napisał:Ja farbuję włosy na rudo od 13roku życia bo miałam jasny blond i mi nie odpowiadał. Obecnie mam lat 27 i włosy tak samo mocne i długie jak kiedyś ( tzn do pasa)a pielęgnuję je zupełnie zwyczajnie. Maski, odżywki i dobry szampon. Od czasu do czasu jakiś olejek

o kurcze to zdradz tajemnice czym farbujesz:D! moje wlosy sa wykonczone paroletnim farbowaniem.. ostatnio przyjaciolka wspominala mi, ze farba loreal inoa powinna lepiej wplywac na moje wlosy. Ogladalam ja wlasnie na internecie http://www.lorealprofessionnel.pl/koloryzacja-wlosow/inoa i zastanawiam sie, czy mozna ja dostac stacjonarnie? w salonach? nie wiecie moze dziewczyny?
kimka_aa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości