Pielęgnacja cery trądzikowej

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Pielęgnacja cery trądzikowej

Postprzez paulik231 » 07 Lis 2017, 18:15

a co to jest za pielęgnacja

Postprzez justi » 26 Lis 2017, 09:40

Jeśli masz cerę mieszaną i tłustą powinnaś też spróbować nowych kosmetyków carbo detox bielendy z białym węglem, linia kosmetyków powstała z myślą o tych, którzy chcieliby używać produktów węglowych jednak przeszkadza im czarny kolor kosmetyków. Widziałaś je już w drogerii może??
justi

Postprzez Herbia_pl » 26 Lis 2017, 11:34

Nie chodzi o cerę mieszaną, a cerę trądzikową i jest to zasadnicza różnica. Tutaj polecam w pierwszej kolejności skonsultować się z lekarzem specjalistą, a dopiero potem dobrać odpowiednie kosmetyki.
Herbia_pl

Postprzez ilhiaana » 03 Sie 2018, 10:38

Niestety cera trądzikowa to dość częsty problem zwłaszcza wśród osób, które są w okresie dojrzewania. Do tej pory nie zdiagnozowano przyczyn jego powstania, ale zakłada się, że związany jest z zaburzeniem pracy hormonów płciowych. Trądzik może mieć bardzo negatywny wypływ na rozwój emocjonalny cierpiącej na niej osoby, gdyż jest po prostu nieestetyczny w wyglądzie. Przydatny artykuł na temat tego, w jaki sposób zadbać o codzienną pielęgnację cery trądzikowej można znaleźć na stronie https://www.ezebra.pl/pl/blog/codzienna-pielegnacja-cery-tradzikowej-1531221578.html.
ilhiaana

Postprzez Magdula88 » 16 Sie 2018, 10:19

Do cery trądzikowej trzeba zastosować odpowiednie kosmetyki. Też na pewno jak już się wyleczycie to może będzie warto pójść do kosmetyczki na jakieś zabiegi, np. na mikrodermabrazje. Zobaczcie sobie kosmetyki naturalne od https://drogerialilaroz.pl/ranking-kosm ... aturalnych Jest tam ranking kosmetyków naturalnych więc spokojnie wybierzecie odpowiednie kosmetyki do waszej cery
Magdula88

Postprzez kiniaminia » 16 Sie 2018, 11:56

Też mam cerę trądzikową, ale dotychczasowe kosmetyki nie spełniają moich oczekiwań. Siostra jest stylistką paznokci i jedzie we wrześniu na beautydays do Nadarzyna to się z nią zabiorę i poszukam czegoś z lepszym składem, żeby nie zaogniało mojej cery
kiniaminia

Postprzez anksa » 20 Sie 2018, 17:23

Jakie kosmetyki stosować do cery trądzikowej zobacz na stronie http://www.pozaistyl.pl/kosmetyki-do-cery-tradzikowej/ używałam nie jednego kremu, ale żaden mi tak nie pomógł jak te, o których dowiedziałam się właśnie z bloga, którego link podałam wyżej
anksa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości