Piękny uśmiech

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Piękny uśmiech

Postprzez marti556 » 15 Paź 2017, 19:33

Piękny uśmiech to też ortodonta. W gabinecie http://ortodontica.pl/ zajmują się profesjonalnie pięknem jamy ustnej i tez leczą chrapanie a więc warto zajrzeć.
marti556

Postprzez dusia » 16 Paź 2017, 19:50

Piękny uśmiech to przede wszystkim dbanie o niego.Podstawą jest regularne mycie zębów rano i wieczorem. Regularne wizyty u stomatologa , a nie tylko wtedy gdy nam coś dokucza. Odpowiednia dieta, też ma wpływ na stan naszych zębów. Ja swoje zęby powierzyłam specjalistą z http://lux-dent.com.pl/stomatologia-estetyczna-wroclaw/
dusia

Postprzez Gemma28 » 17 Paź 2017, 21:44

Regularne wizyty u dentysty, dokładne mycie i nitkowanie, po prostu podstawy
Gemma28

Postprzez rita » 30 Lis 2017, 21:49

I co z tego, że myłam zęby, chodziłam do dentysty jak moje zęby były żółte? Totalnie nic nie pomagało, żadne apteczne specyfiki, nic. W końcu zdecydowałam że pora na profesjonalne wybielanie, podjechałam do Płocka do Linea Medica i tam lekarz zaproponował metodę nakładkową. Fajna sprawa, bo przez jakiś czas musiałam tylko nosić taką nakładkę posmarowaną kremem i po kilku tygodniach moje ząbki zrobiły się białe, I TO TAKIE śnieżnobiałe - poważnie :) Teraz tylko kawy ani herbaty nie piję, by ich przypadkiem na nowo nie przebarwić :)
Awatar użytkownika
rita

Postprzez Waldy078t » 04 Gru 2017, 12:35

No teraz dbać i starać się o uśmiech. Myśle, że warto wziąć to pod uwagę.
_____
drinki
Waldy078t

Postprzez klamka » 27 Mar 2018, 12:20

O mój uśmiech od zawsze dbał sprawdzony ortodonta, niestety kiedy zmienilam miejsce zamieszkania - musiałam znaleźć kogoś innego. W nowym miejscu, uwierzcie mi, że było to bardzo ciężkie. Na szczęscie z pomocą przyszła mi wyszukiwarka https://www.tourmedica.pl/kliniki/ortodoncja/ . Ustawiłam lokalizację, która mnie interesuje i w szybki sposób znalazłam swojego nowego ortodontę. Spróbujcie, to banalnie proste.
klamka

Postprzez Tolka931 » 27 Mar 2018, 19:51

To prawda, że dobry uśmiech to przede wszystkim regularne wizyty u dentysty. A jeśli ktoś nie ma popsutych zębów a jedynie krzywy lub nieładny zgryz to zawsze można pokusić się o aparat na zęby. Ortodoncja Radom świadczy tego typu usługi na wysokim poziomie i pomoże Wam naprostować to co się Wam nie podoba jeśli chodzi uzębienie. A potem wystarczy wybielić ząbki i piękny uśmiech gwarantowany :)
Tolka931

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości